Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 10 Sep 2007, 11:18
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

SuperStar 3, Tak uz sa tu na tuto temu nieco nacalo, hlavne pred touto akciou. Ale kedze uz prebehli skoro vsetky castingy (okrem castingu v Bratislave) otvaram takuto novu temu. Niektori z vas to urcite sleduju, tak supnite sem nejake postrehy. Kto vas zaujal ci nezaujal alebo kto bol totalne mimo misy. 8)
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ja pridam trochu okrajom k tomuto. Strasne neznasam Brana Cibereja. To je ten co uvadza Magazin Superstar. neviem preco, ale pripada mi do televizie taky trtko.... Mam za to, ze by mohlu mat spustu inychpo vsetkych stankach lepsie vybavenych ludi. :wink:

Poslať 10 Sep 2007, 20:40
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

mnooo do hviezdnej roty bude toho dost :lol: . Ale co sa mi dost nepacilo neviem ci ste to videli ten chalan co tak koktal a oni si tam robili z toho prcu a aj myslim ze do roty ho dali asi kvoli tomu. To sa mi moc nepacilo bo on za to nemoze ze sa mu neco take stalo. A neviem preco by nemohol kvoli tomu byt spevakom ved je jeden hmmm neviem teraz ako sa vola ale tiez co kokce a spieva v pohode. mno to len taka pripomienka moja negativna

Poslať 10 Sep 2007, 21:00
V.I.P.
V.I.P.

sasha píše:
mnooo do hviezdnej roty bude toho dost :lol: . Ale co sa mi dost nepacilo neviem ci ste to videli ten chalan co tak koktal a oni si tam robili z toho prcu a aj myslim ze do roty ho dali asi kvoli tomu. To sa mi moc nepacilo bo on za to nemoze ze sa mu neco take stalo. A neviem preco by nemohol kvoli tomu byt spevakom ved je jeden hmmm neviem teraz ako sa vola ale tiez co kokce a spieva v pohode. mno to len taka pripomienka moja negativna

No sasenka spevacky bol nic moc, takze spevak s neho nebude. Ale mas pravdu, ze tak verejne sa mu Hanera nemusel rehotat aj ked ho chapem v tom, ze sa mu zdal smiesny. Ale nie on ale ta situacia s koktanim. :wink:

Poslať 10 Sep 2007, 21:02
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Podareny bol ten cigan, co sa pochvalil ze bol aj minuly rok a potom, ked mu povedali ze to je tak na hviezdnu rotu, tak prosil porotu o to, aby ho tam nedavali :lol: .
A stale pripominal, ze sa obratil k bohu ale nic konkretnejsie, ze cim sa sam zlepsil alebo na sebe popracoval. :?
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 10 Sep 2007, 21:07
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Z porotcov sa mi /ako ostatne aj po predchadzajuce serie/ paci Laco Lucenic. Predtym pre mna bol len umachrovany frajirek,ktory nepohra nic moc ale upravil som si o nom mienku. :wink:

Poslať 10 Sep 2007, 21:11
martinma Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubos píše:
Z porotcov sa mi /ako ostatne aj po predchadzajuce serie/ paci Laco Lucenic. Predtym pre mna bol len umachrovany frajirek,ktory nepohra nic moc ale upravil som si o nom mienku. :wink:

Aj mne sa paci ako hovori a hodnoti Laco lucenic. Habera je jeden umachrovany kolik a uz davno zabudol, ze aj on bol kedysi zabavovy spevacik. :cry:
Peavey 6505plus, Valveking412box, TC Electronic G Major, ZOOM G2.1u

Poslať 11 Sep 2007, 15:13
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

a darinka, to je pre mna spevacka jak hrom :lol: :lol:
ta ked ma hodnotit, ach :roll:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 11 Sep 2007, 18:51
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

no .. dnes som v radii pocul novu vec od Teamu .. :mrgreen: .. strasne cosi ..

Poslať 11 Sep 2007, 19:06
sasha Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

No sasenka spevacky bol nic moc, takze spevak s neho nebude. Ale mas pravdu, ze tak verejne sa mu Habera nemusel rehotat aj ked ho chapem v tom, ze sa mu zdal smiesny. Ale nie on ale ta situacia s koktanim. :wink:

viem ze nebol nic moc ale proste toto sa mi nelubilo.

Poslať 11 Sep 2007, 19:16
V.I.P.
V.I.P.

sasha píše:
No sasenka spevacky bol nic moc, takze spevak s neho nebude. Ale mas pravdu, ze tak verejne sa mu Habera nemusel rehotat aj ked ho chapem v tom, ze sa mu zdal smiesny. Ale nie on ale ta situacia s koktanim. :wink:

viem ze nebol nic moc ale proste toto sa mi nelubilo.

Ved sasenka ani mne. :wink:

Poslať 12 Sep 2007, 17:08
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ja by som sa rad porozpraval s Habim, pekne od pluc, by som mu vysvetlil par veci, btw. Marian nevies ho dako stiahnut na toto forum?Myslim, ze vsetci by to prijali 8) .
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Poslať 13 Sep 2007, 15:23
spyros inventár
inventár

Tomas píše:
ja by som sa rad porozpraval s Habim, pekne od pluc, by som mu vysvetlil par veci, btw. Marian nevies ho dako stiahnut na toto forum? Myslim, ze vsetci by to prijali 8) .

A co by si mu povedal. Ta porota je v tazkej pohode, pekne bez pretvarky, kazdemu co jeho jest.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 13 Sep 2007, 20:57
V.I.P.
V.I.P.

spyros píše:
Tomas píše:
ja by som sa rad porozpraval s Habim, pekne od pluc, by som mu vysvetlil par veci, btw. Marian nevies ho dako stiahnut na toto forum? Myslim, ze vsetci by to prijali 8) .

A co by si mu povedal. Ta porota je v tazkej pohode, pekne bez pretvarky, kazdemu co jeho jest.

To je pravda, ale v tom pripade toho koktaveho chalana sa mohol trochu ovladat. :wink:

Poslať 13 Sep 2007, 21:12
Tomas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

spyros píše:
Tomas píše:

normalne by som sa s nim povipraval, neboj bolo by o com 8)
NECH ŽIJE DAVOVÁ PSYCHÓZA!!!

www.bandzone.cz/tzb

Ďalší

Späť na Všeobecná diskusia