Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

Slovensko hľadá SUPERSTAR 3

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 11 Dec 2007, 21:13
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
ak ich potiahne so sebou tak asi trosku prejdu zmenami .. :lol:

Miesto LTD-50 bude hrat na LTD-400 :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 11 Dec 2007, 21:16
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 11 Dec 2007, 22:48
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

to je šimkova banda?

No snad sa na mna nikto neurazi, ale všimol som si ze ti chlapci nevedia drzat gitaru v ruke. Ked pozeram na ti pózy lavych ruk, Šimkovo drazanie hmatnika...no...
Najma ma zaujal ten chalan s tou Xoidnou jacksonkov, a ten kŕč v lavej ruke. Prisaham bohu, keby dam prsty do hentakej pozy tak mi šlachy potrha :lol:

Ale tak to len drobnost no, muziku som nepočul naživo takže som zvedavy ako ich budu davat v radiu. Musim aj obcas radio zapat, nech viem či už su tam :D :lol:

Poslať 11 Dec 2007, 23:23
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

urmo píše:
to je šimkova banda?
No snad sa na mna nikto neurazi, ale všimol som si ze ti chlapci nevedia drzat gitaru v ruke. Ked pozeram na ti pózy lavych ruk, Šimkovo drazanie hmatnika...no...
Najma ma zaujal ten chalan s tou Xoidnou jacksonkov, a ten kŕč v lavej ruke. Prisaham bohu, keby dam prsty do hentakej pozy tak mi šlachy potrha :lol:
Ale tak to len drobnost no, muziku som nepočul naživo takže som zvedavy ako ich budu davat v radiu. Musim aj obcas radio zapat, nech viem či už su tam :D :lol:

:lol: :) :D , teraz pred chvilkou som ten prispevok pozeral a presne toto som si myslel. Aj som to chcel prispevkom okomentovat, ale radsej som to nechal tak. Tak reagujem teraz a vidim, ze som si to nevsimol len sam... :wink:

Poslať 12 Dec 2007, 09:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

a neni jedno kto ako drzi padlo? :) ja keby skusam nejake "pozy" od petrucciho, wyldea... tak mi tiez slachy potrha :lol:
chalani su mlady, naucia sa :wink:
Obrázok

Poslať 12 Dec 2007, 09:15
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
a neni jedno kto ako drzi padlo? :) ja keby skusam nejake "pozy" od petrucciho, wyldea... tak mi tiez slachy potrha :lol:
chalani su mlady, naucia sa :wink:

No mozna pre laicku verejnost to jeno je. Poza pre image je jedna vec a to o com vypoveda drzanie ruky druha. Ak si vsimnes gitaristov na fotkach s pozami aj ked pozuju divoko, tak prsty a zapestie pri hre nikdy neukladaju. Ja im nic nevycitam, je to ich vec, ale pre mna to foto ma urcitu vypovednu hodnotu... :wink:
Ale tymito polemikami sme od povodne temy trochu odbocili, nie? :lol:

Poslať 12 Dec 2007, 11:59
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

jj imidž je až za tým vsetkym. U niekoho je na prvom mieste :wink:

V podstate je to jedno ako kto si čo drži:D Ale tym padom je to dost čista a jasna vypoved o urovni. :roll:

Poslať 12 Dec 2007, 14:07
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

"Z metalu vraj presedlajú na tvrdší rock. Chcú robiť hlavne slovenskú hudbu so slovenskými textami, veľmi radi by boli, keby sa ich piesne hrali i v rádiách."

Toto som sa dneska dočital. Myslim ze to je uplne jasne kam to bude smerovat...pretoze tvrdši rock asi kazdy vie co znamena.

Poslať 12 Dec 2007, 17:54
V.I.P.
V.I.P.

urmo píše:
"Z metalu vraj presedlajú na tvrdší rock. Chcú robiť hlavne slovenskú hudbu so slovenskými textami, veľmi radi by boli, keby sa ich piesne hrali i v rádiách."
Toto som sa dneska dočital. Myslim ze to je uplne jasne kam to bude smerovat...pretoze tvrdši rock asi kazdy vie co znamena.

Keby to mal byt skutocny tvrdsi rock (poctivy) tak to beriem. Ale asi pojde skor o rock-pop. lebo ja osobne nevidim v komercnom podani pop-metalu a rock-popu ziaden rozdiel. A mam radsej pekny melodicky, hoci jednoduchy rock ako zbastardeny metal (toto nepisem na gro Simkovej kapely ze by to hrali. je to moj nazor na vec!)

Poslať 12 Dec 2007, 18:47
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

urmo píše:

len nech z toho nie je dalsi Gladiator .. :roll:

Poslať 12 Dec 2007, 21:52
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ArEs píše:

len nech z toho nie je dalsi Gladiator .. :roll:

to si piš ze vznikne :cry:

Poslať 12 Dec 2007, 22:32
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 12 Dec 2007, 23:41
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
cosi strasne .. :roll: .. co clovek neurobi pre prachy .. :lol:

Niekto zvykne aj pracovat!!! :P
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 13 Dec 2007, 01:42
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

njn .. :roll: .. nic krajsie ako ked makas a z radia ti znie .. dnes je pekny den a ja odpalim to na mesiac .. :lol: :lol:

Poslať 15 Dec 2007, 21:33
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

No ja som sam zvedavy, ktore z dvoch malych piv S3 vyhra. Ja osobn drzim palce Dominike.... 8)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecná diskusia