Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Ernie Ball strings

Ernie Ball strings

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 21 Júl 2010, 20:58
Pavloerr nováčik
nováčik

Tak dneska mi došli domov Ernie Balls , 9 - 42
- som to ladil sa mi to moc meke videlo ... tak som daval samozrejme o celych 6 tonov hore :D a to zas bolo tvrde LOW E a A to vydrzali ale pri ladeni D prask rana , praskla struna na ladiacej mechanike .... stalo sa vam už volačo podobne ?

naštastie 3 baliky som mal tak z druheho som zobral .... a naladil na take mekšie ... ale teraz mi to aj drnči to LOW Ečko , pri dvihnuty kobylky sa to aj nadladilo na F až a pak nedrnačlo ale ako nahle som dal na E tak zas .. da sa tomu volako pomocť moc sa prveho prazcu nedotyka ... ale predtym tam bola 60tka nemože to byť tym ze troška struna lieta ?

Poslať 21 Júl 2010, 22:38
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Prosím nauč sa písať normálne, kým som pochopil čo si napísal tak som to musel ale 3x prečítať.

No samozrejme keď to naladíš o 6 poltónov hore, že ti mrdne struna.
Jo a samozrejme, že tiež tie mäkšie budu viac lietať. Vadí ti to keď hráš cez aparát? resp je to počuť ? AK hej potom treba doštelovať dohmat, zoštelovať krk a výšku kobylky.

Inak s Ernie ballmi som nikdy nemal problém, pre mňa struny #1. Nikdy mi nepraskli, primeraná výdrž.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 21 Júl 2010, 22:44
Pavloerr nováčik
nováčik

cez kombo to neni očuť len bez komba ale to bude asi v poradku ked je to take tenke tušim , ale inač teraz som sa s nimi trocha zabehol a som zistil ze to važne pekne zvuky dava jako som myslel ze mam druhu gitaru

sorry za moje pisanie ja potrebujem dat myšlienku na papir ako keby a potom zabudnem či som to dobre napisal .::D

Poslať 22 Júl 2010, 11:58
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

:shock: ladicku nepouzivas?
Obrázok

Poslať 22 Júl 2010, 14:52
Pavloerr nováčik
nováčik

no chromaticku na Zoom G1 :D

Späť na Všeobecná diskusia