Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Všeobecná diskusia Comeback ku anglictine

Comeback ku anglictine

...voľná diskusia o všetkom

Poslať 12 Sep 2009, 10:37
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Mozno spatny nazov temy ale co uz...
Ale ide o toto:
Vacsina z vas co ma poznate vie, ze som z Piestan. Pracujem v tejto firme, kde je aj nase forum s tym ze dobre viete, ze neriesim len "strkanie" aparatov a gitar ci cohokolvek ludom ale sa snazim im aj nezistne pomoct, ak viem a da sa...
V svojom volnom case mimo prace /ak sa to u mna vobec tak da nazvat/ riesim dalsie veci ohladne informacii pre muzikantov vseobecne aj ked to vacsinou smeruje ku gitare a aparatom, ci aparature vo vseobecnosti...
Viete ze cca pred nieco vyse pol rokom som zacal dost narocnu pracu s audio-videom od piki, sa a s valstnych zdrojov...
Vacsinou vyborna odozva, aj ked nie vzdy vsetko vyjde ako ma, nevadi...
Ale su ludia, ktori nic ine nerobia, len hladaju chyby a vulgarne osocuju pracu druheho...
Som taky, ze aj ked ma to zamrzi a najradsej by som reagoval nejak, pozdrzim emocie, vydychnem a skusim to potom riesit s nadhladom, co sa mi snad dari ako tak... :?:
Aj v poslednej dobe na jednom nemenovanom fore niektori pajaci nevyberanym sposobom riesili moju pracu, ok moje poucenie je, ze treba nieco zlepsit, tak to riesim a okrem nejakych technickych veci by som chcel poriesit a moju velmi chabu anglictinu... :? :?:
A preto moj dotaz smeruje na ludi, ktori su s Piestan alebo okolia a vedeli by sa ujat mojej osoby a nieco mi v ramci anglictiny natlkli do hlavy, nejake logicke zaklady a vyslovnost, viem ze moc casu nemam, ale ked to neskusim, tak to nikdy lepsie uz nebude, takze ucitelia, hlaste sa, na revanz... :arrow:

Poslať 12 Sep 2009, 11:01
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

ked chceš možeš vyskusat to CM, teraz su na winterke, myslim ze aj casovo sa to tam da dost dobre vyriešit :)

Poslať 12 Sep 2009, 11:33
V.I.P.
V.I.P.

urmo píše:
ked chceš možeš vyskusat to CM, teraz su na winterke, myslim ze aj casovo sa to tam da dost dobre vyriešit :)

Musis mi o tom povedat blizsie, nejak to nesledujem a uvitam kazdu systemovu pomoc ale s upozornenim, ze casu moc nemam, bohuzial... :roll:

Poslať 12 Sep 2009, 11:52
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
urmo píše:

Musis mi o tom povedat blizsie, nejak to nesledujem a uvitam kazdu systemovu pomoc ale s upozornenim, ze casu moc nemam, bohuzial... :roll:

http://www.cmlanguages.sk/

Pripadne sa da aj sukromne, vela ludi chodilo k profakom z hotelky, tam su asi najlepši jazykari. Len to by som musel prezistit tie mena a kontakty na nich.

Poslať 12 Sep 2009, 13:29
V.I.P.
V.I.P.

urmo píše:
Pripadne sa da aj sukromne, vela ludi chodilo k profakom z hotelky, tam su asi najlepši jazykari. Len to by som musel prezistit tie mena a kontakty na nich.

Diki za typy zatial, uvidime, ci tu este niekto nieco da, co by bolo pre mna zaujimave... 8)
Idem pokosit travu do zahrady, ked sa tak vycasilo :lol: :)

Poslať 12 Sep 2009, 20:01
zetto129 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Vzdy to tak bolo, tak to je, a boihuzial to asi tak aj nadalej bude...ze ludia osocuju druhych, ich pracu a vysledky...nerob si s toho nic, su to len hlupaci co by nedokazali tolko co ty a preto len sprepacenim p*cuju a hraju sa na vsevediacich...

tot mo nazor..ale k veci

co sa tyka anglictiny....skus pozriet sem, v piestanoch priamo pobocku nemaju ale mozno najdes nieco blizko:
http://www.aveducation.sk/jazykove_kurzy.php

:P
"makat, makat a este raz makat" to je kluc k uspechu :)

Poslať 29 Máj 2010, 18:26
berg*er Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
urmo píše:

Diki za typy zatial, uvidime, ci tu este niekto nieco da, co by bolo pre mna zaujimave... 8)
Idem pokosit travu do zahrady, ked sa tak vycasilo :lol: :)

Dufajme ze toto pomoze...

http://www.youtube.com/watch?v=yPVRzKCWlGI
"Life is tough when you taste good"

. ...The best gets better...

Poslať 29 Máj 2010, 19:10
swl Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Niektore fora je lepsie zo zdravotnych dovodov nenavstevovat ...

Poslať 29 Máj 2010, 20:24
V.I.P.
V.I.P.

swl píše:
Niektore fora je lepsie zo zdravotnych dovodov nenavstevovat ...

No toto mozem urcite potvrdit, len ja uz zo svojho postavenia tieto fora navstevujem, aj ked mi to prijemne nie je... :?

Späť na Všeobecná diskusia