Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Iné Skola

Skola

...neviete kam zaradiť otázku? Spýtajte sa na to, čo vás zaujíma tu

Poslať 27 Aug 2013, 21:35
jojo nováčik
nováčik

Zdravim rad by som sa chcel naucit na gitare uz dlhsiu dobu a myslim ze najlepsie je nejaka skola lebo sam sa nedokazem a ani neviem ci sa naucim lebo ja som asi specialny pripad.
Rad by som privital najake rady ohladom skoly kde naucia aj takeho co je "specialny pripad". Neze by som nevedel nic ale ked toho citam po internete tak sa vzdialum od toho nejako kolko toho vela je a nechapem istym veciam..

Poslať 28 Aug 2013, 00:04
littleB okukávač
okukávač

Len ťažko ti niekto poradí školu, keď si neuviedol, z akého mesta si. :wink:
Za mňa odporúčam klasiku - základnú umeleckú školu/centrum voľného času v tvojom meste/obci - tam sa naučíš základy hudobnej teórie ako aj techniku hry na gitare, a potom sa už môžeš rozhodnúť, akým smerom sa uberieš ďalej. :)

Poslať 28 Aug 2013, 09:41
jojo nováčik
nováčik

mesto Kosice.
No rad by som sa chcel dostat na taku slusnu uroven aby som mohol hrat aj spievat (solo) ano viem potrva to nejaku tu dobu.
rad by som chcel studovat hru na gitare kazdy den (ak sa najdu aj taketo skoly a necvakaju za mesiac milion.

Poslať 28 Aug 2013, 10:52
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

V Košiciach bude isto viacero možností a teda buď ísť klasickou cestou cez ZUŠ (čo ak chceš rýchlo hrať pesničky a spievať, tak ti vyhovovať nebude), alebo nájsť súkromného učiteľa, čo ti dá solidné a rýchlejšie základy pre doprovodnú hru so spevom a nasmeruje ta skor sem. A neskôr uvidíš, či chceš viac alebo stačí...

Poslať 28 Aug 2013, 15:32
jojo nováčik
nováčik

no len problem je v tom ze ktora je lepsia a kolko su lebo sa sa do Kosic len stahujem cize umna to bude trosku tazsie kedze Kosice moc ani tak nepoznam.

edit. najlpesie one v one

Poslať 29 Aug 2013, 19:08
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Co tak google ? Pripadne zbehnut do hudobnin a opytat sa...
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification