Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra GuitarMania Iné ...TECHNIKA...Yngwie Malmsteen..

...TECHNIKA...Yngwie Malmsteen..

...neviete kam zaradiť otázku? Spýtajte sa na to, čo vás zaujíma tu

lord1212 Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Zdravim...akurat makam na solach Yngwieho Malmsteena ... ale neviem ako chytit tu techniku..neviem..proste...tony najdem..vsetko mi pekne pasuje aj zvuk mam taky...ale stale mi to nehra tak ako jemu...ako mam ja mam ibanezu..a on pouziva fenderu..ale myslim si ze v tom to nebude..totiz..on to nehra ako obicajne..solo..neviem ako chytit tu jeho techniku..neviete niekto kde najdem video v ktorom to je podrobne vysvetlene...alebo nejaky clanok aspon...dakujem...ak nie tak prosim poradte .. nejaku piesne kde su nejake gitarove sola kde sa dobre vymakam...o emsiac mam 16rokov..chytil som gitaru do ruk...tesne pred 12 narodeninami...poradte nieco..prosim.. :wink: :roll:

Poslať 21 Aug 2010, 14:42
Dr. Jean Dafteaux nováčik
nováčik

viem, ze to vyznie trochu hnusne, ale na tvojom mieste by som najprv zacal makat na vyjadrovani sa.

co sa tyka tvojho problemu - nikdy nebudes zniet ako malmsteen, lebo iba malmsteen znie ako malmsteen :wink: je to preto, ze ma jednak svoj zvukovy retazec (aparaty, gitary, atd.), ale hlavne ide o to, ze on to ma v paprciach a ty este nie. najdolezitejsi clanok v zvukovom retazci je hrac.

podla mna je hlupost opicit sa po niekom, treba si najst vlastnu cestu, vlastny zvuk, styl hry a podobne.

Poslať 21 Aug 2010, 19:21
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Ano, ako pise moj predchodca Dr. Jean Dafteaux, nekopiruj detaily, mozes ist do podobneho zvuku a podobneho stylu, aj ked to budes mat tazke ale urcite sa neopic v detailoch, ber co sa ti paci ana com mas, stavaj si postupne ciele, hned to nepojde... :wink:

Poslať 23 Aug 2010, 00:06
Phelipe Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Späť na Iné