Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"


Obsah fóra Všeobecné Inzercia MXR Distortion + 1978

MXR Distortion + 1978

...potrebujete niečo predať alebo kúpiť? Hľadáte ľudí do kapely? Tu ste na správnom mieste

Poslať 01 Sep 2013, 18:27
ITIetalista Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Príspevky: 151

Mám na predaj nový handmade gitarový pedál, je to kópia MXR verzia 1978, hrá to perfektne taký vintage crunch na plný gain možno dostast oblúbený fuzz, na metal to neni urcite takze preto to aj predávam lebo som to postavil ale pre mna nepouzitelné :lol: nahravku môžem urobiť na vyžiadanie. Inak som tam pridal aj buffer, ktorý sa zapína prepínačom v strede. buffer zaručí nezmenený signál ktorý do bufferu vchádza, cize nekvalitné alebo dlhé káble prípadne wah-wah pedal neovplivnuje zvuk (nedegraduje ho). mozno pouzit tento pedál aj len ako buffer, kedze je to robené tak, že ked je buffer zapnutý tak je zapnutý aj ked je skreslenie vypnuté, a ovšem pedál je true bypass (3pdt prepinac).
Napájanie je 9V baterka alebo adapter, vstup pre adapter je v center + a ring - . v prípade záujmu môžem pribalit aj adaptér s center - a kábel s prehodením teda na center + , adapter je 800mA cize mozno zapojit na tento adapter 10efektov, adaptér je vybavený aj odstranovacom šumov a bordelov zo siete, takže neprináša s 9V aj bordel do efektu. :) tak to je asi vsetko, ak máte otázky tak píste. Cena je DOHODOU.
Obrázok viď. tu: http://hudba.bazos.sk/inzerat/28818836/ ... ohodou.php
Nastavenia pre Vypyr komba nájdete na: http://www.vypyrsettings.fr/?choice=select
_________________
Guitars:
Ibanez RG170DXL (Electric) - stock
Cort X-2 LH (Electric) - customed- white, fixed bridge, 1volume, 3way switch, Pickups: Bridge EMG HZ humbucker, Neck no-name singlecoil.
Amplifiers:
Peavey Vypyr 15 head + homemade reprobox
_________________

Späť na Inzercia

cron