Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Nová verzia Gitarovej univerzity

Nová verzia Gitarovej univerzity

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 06 Jan 2010, 19:49
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 15 Jan 2010, 15:51
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Maroš, tvoja práca je super, pre zaujímavosť, akú kameru používaš ? Robil si niečo aj v HD kvalite, myslím že to bola recenzia k procesoru Digitech GSP 1101, nie? To bola iná kamera?

Poslať 15 Jan 2010, 20:55
V.I.P.
V.I.P.

focus píše:
Maroš, tvoja práca je super, pre zaujímavosť, akú kameru používaš ? Robil si niečo aj v HD kvalite, myslím že to bola recenzia k procesoru Digitech GSP 1101, nie? To bola iná kamera?

Hahaha, trochu si zaspal dobu...
Ked ma na gitaristi.sk dojeb...li, ze moje vydea su vazny odpad a vymenovali mi dovody, pre ktore to tam par ludi tvrdilo, tak som sa sam zamyslel nad tym, ci to tak je a preco a prisiel som k zaverom:
1/ Kvalita obrazu a castokrat zvuku je vzhladom na to na com som to robil dost slaba, ci chcem alebo nechcem inak
2/ Drzim sa porekadla, ze co ta nezabije, to ta posilni, takze pohoda, mrzelo ma to neskonale velmi, lebo tymto veciam obetovavam vsecek volny cas, a nech si hovori kto chce co chce, nieco mam v muzike uz odjazdene, bez vsetkej skromnosti
3/ Az na vimimky, ti kritici, by zdarma tolko casu nikdy nikomu neobetovati, hovno vedia o tomto v tejto rovine, ale cez to vsetko im dakujem za ich kritiku, kludne ich vymenujem co su to za kolikov, ale naopak bolo tam cast ludi, co mi dali konstruktivnu kritiku, kladne zhodnitili realne veci a poukazali co mam zlepsit, resp. lepsie vyzbrojit, aby to malo vyssiu uroven...
4/ Na zaver, nelutujem ani jedneho videa, co som urobil, len kto nic nerobi, nic nepokazi a tak aj u mna su veci, co mi vysli predtym lepsie a aj horsie, je vsak pravda, ze od vtedy co je nova kamerka a SW je to vo vyssom leveli, ale casovo to je aj tak neskutocne narocne... howgh 8)

Poslať 16 Jan 2010, 14:46
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Nejako ti nerozumiem, na moju otázku si vlastne neodpovedal, a cítiš z môjho príspevku, že ťa kritizujem ?

Poslať 16 Jan 2010, 20:59
V.I.P.
V.I.P.

focus píše:
Nejako ti nerozumiem, na moju otázku si vlastne neodpovedal, a cítiš z môjho príspevku, že ťa kritizujem ?

Ale vobec nie, naopak... 8)
Diki... :wink:
Asi som sa ja skor vyjadril ako hotentot, ale chcel som len vysvetlit posun v kvalite ako to vzniklo historicky a pritom som ti akosi zabudol odpovedat na tvoju otazku... :oops:
Takze, moja nova kamerka sa vyberala podla hlavnej podmienky a sice aby spolupracovasla s programom Final Cut, no a v ramci porovnania cena/parametre/komunikacia vyhrala kamera Panasonic HDC-SD10. Pouziva ako medium SD karty, ma 8 GB a 16GB a zatial to bohate staci.
Ale zopar videii som v poslednych dnoch urobil aj s Handy video recorderom ZOOM Q3 ale o tom v prislusnej teme, ked to zverejnim...
Este raz sa ospravedlnujem :oops: :P

Poslať 17 Jan 2010, 10:18
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

OK, som sa zľakol, že čo sa s tebou porobilo.
Som prekvapený, v akej slušnej kvalite tá malá šikovná vecička Zoom Handy video recorder Q3 pracuje.

Poslať 17 Jan 2010, 12:25
V.I.P.
V.I.P.

focus píše:
...
Som prekvapený, v akej slušnej kvalite tá malá šikovná vecička Zoom Handy video recorder Q3 pracuje.

Len upozornujem, ze videa robene s ZOOMom Q3 som este nezverejnil, vsetko od urciteho terminu je robene na tej kamere Panasonic HDC-SD10 ako som pisal.
Predtym som pouzival obycajnu najlacnejsiu web kamerku... :wink:

Poslať 17 Jan 2010, 14:34
focus Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Áno, myslel som videá, ktoré máte na stránke Musicmarketu.
http://www.musicmarket.sk/966-zoom-q3-p ... orekorder/

Aj webové kamery pokročili, napr. Microsoft LifeCam Cinema pracuje v HD kvalite, stojí okolo 55 Eur:
http://www.microsoft.com/slovakia/hardv ... px?pid=038

Tento test je snímaný touto kamerou, treba kliknúť aj na HDpod obrazom:
http://www.youtube.com/watch?v=Nw0ZoiODe3w

Poslať 17 Jan 2010, 22:04
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 24 Jan 2010, 00:18
zetto129 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
GUMM 017 Základne techniky - uvoľnenie / Pull-off http://www.youtube.com/watch?v=QXw2pdAxomc

na toto video som sa tesil. pulloff je jedina zo zkladnych technik ktora mi nejde..a musim to stym zatrhnutim prehanat, co pri dlhsich linkach nemam sanu uhrat..ale detailne som si to od teba okukal teraz tak sa mi to podari..aj ked pulloff z mlicka na prstenik je pekna supa :-D:-D
"makat, makat a este raz makat" to je kluc k uspechu :)

Poslať 24 Jan 2010, 02:14
V.I.P.
V.I.P.

zetto129 píše:
marianguitar píše:
GUMM 017 Základne techniky - uvoľnenie / Pull-off http://www.youtube.com/watch?v=QXw2pdAxomc

na toto video som sa tesil. pulloff je jedina zo zkladnych technik ktora mi nejde..a musim to stym zatrhnutim prehanat, co pri dlhsich linkach nemam sanu uhrat..ale detailne som si to od teba okukal teraz tak sa mi to podari..aj ked pulloff z mlicka na prstenik je pekna supa :-D:-D

No jasne prstennik a malicek v Pull-off je krutarna, otazka znie ci to je nutne takto hrat, resp. kedy nastane situacia, ked je nevyhnutne takto hrat, ale suhlasim, ze cvicit to je vhodne, vyuzitelnost, tot otazka... :wink:
Ale vycibrena technika /co je vzdy otazka casu venovaneho cviceniu/ je dobra deviza, len ten cas a samozrejme k tomu aj chut a vola... 8) :idea:

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša kapela, projekty...