Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... BARON BLADE

BARON BLADE

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 18 Máj 2008, 19:39
spyros inventár
inventár

ArEs píše:
toto uz by mala byt finalna verzia nasho videoklipu ..

Ta prave pozeram ja na TV novu verziu klipu, co som v ramci skromnych moznosti natocil... asi urobim private bootleg version pre "ucastnikov zajazdu", kedze su tam pouzite aj brutalne zabery na pozieracov spagiet pocas produkcie 8)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Máj 2008, 20:00
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 20 Máj 2008, 15:45
The Paranoid nováčik
nováčik

Super hudba...

este stranku treba doladit....

vypocujte si nasu kapelu THE PARANOID

www.bandzone.cz/theparanoid

možno sa stretneme na niakom konciku
See you on the stage!!!

Patrik Sýkora
THE PARANOID

Poslať 21 Máj 2008, 13:36
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

The Paranoid píše:
Super hudba...

este stranku treba doladit....

vypocujte si nasu kapelu THE PARANOID

www.bandzone.cz/theparanoid

možno sa stretneme na niakom konciku
See you on the stage!!!

Patrik Sýkora
THE PARANOID

ty si sa dajak rozbehol s tou propagaciou...
:lol:
a k teme: :arrow:
ten text co tam beha resp... ten konkretny font mi dost vadi na tom nemozem si pomoct... celkovo ten klip sa mi az tak nepaci velmi... ale dolezite je ze sa to paci vam a ze su aj fanusikovia ktorym sa to bude pacit... :wink: a aj tak ta skladba nema na Ace Of Aceeeeeeeeeeeeeeees :twisted:

Poslať 21 Máj 2008, 13:43
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

GiGi608 píše:

ty si sa dajak rozbehol s tou propagaciou...
:lol:
a k teme: :arrow:
ten text co tam beha resp... ten konkretny font mi dost vadi na tom nemozem si pomoct... celkovo ten klip sa mi az tak nepaci velmi... ale dolezite je ze sa to paci vam a ze su aj fanusikovia ktorym sa to bude pacit... :wink: a aj tak ta skladba nema na Ace Of Aceeeeeeeeeeeeeeees :twisted:

GiGi, tebe sa to lahko hodnoti. Zlozil si nieco take, resp aspon nejake k pocuvaniu???
TOTo sa mi velmi nepaci, co si napisal: a aj tak ta skladba nema na Ace Of Aceeeeeeeeeeeeeeees :twisted:
Pripada mi to take velmi detske... :?
Ale nikde nie je napisane, ze si tu nemozeme zriadit detsky kutik... :lol:

Poslať 21 Máj 2008, 13:49
spyros inventár
inventár

ArEs píše:

To karaoke je tam zbytocne podla mna... teraz s tym sup na TV Ocko aspon do metalovej relacie...

Btw nazivo sa mi to napriek ciastkovemu ohluchu lubilo viac, take chlpatejsie aj ked bez basy :-D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 21 Máj 2008, 16:32
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

marianguitar píše:
GiGi, tebe sa to lahko hodnoti. Zlozil si nieco take, resp aspon nejake k pocuvaniu???
TOTo sa mi velmi nepaci, co si napisal: a aj tak ta skladba nema na Ace Of Aceeeeeeeeeeeeeeees :twisted:
Pripada mi to take velmi detske... :?
Ale nikde nie je napisane, ze si tu nemozeme zriadit detsky kutik... :lol:

Marian... :arrow: pozri aj roman vie ze je to moja oblubena skladba od BB... a myslim ze pre mna subjektivne je lepsia ako guitars in the wind... ale nehovorim ze guitars in the wind je zla... snad som sa zle vyjadril... ale ace of aces je naj naj naj... co urobili z toho co som zatial pocul... 8) a okrem toho obidve tieto skladby zlozil jeden clovek...

btw... :twisted: kto z vas ma to zvonenie na mobil :?: detsky kutik v poluse :?:

spyros píše:
To karaoke je tam zbytocne podla mna...

jj to mas pravdu.. uz bez toho karaoke by to bolo ovela lepsie...
:wink: ale aj tak si myslim ze by sa mohli este trochu posnazit ja viem ja som este nic nedokazal ani skupinu nemam este a na slovensku su limitovane financie... ale... tak ja som vecne nespokojny... a aj takych treba... :lol:

Poslať 21 Máj 2008, 17:20
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

spyros píše:
ArEs píše:

To karaoke je tam zbytocne podla mna... teraz s tym sup na TV Ocko aspon do metalovej relacie...

Btw nazivo sa mi to napriek ciastkovemu ohluchu lubilo viac, take chlpatejsie aj ked bez basy :-D

jasne .. nazivo znie vsetko nejako lepsie .. tvrdsie .. :lol: .. aj ked u teba sme hrali viac novych veci (z predosleho albumu iba dve), tak bolo mozno vidiet kam sa hudobne presuvame ..

Poslať 25 Aug 2009, 13:14
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

skvelu muziku hrate :twisted: sa mi to strasne páči...normalne viac jak Metallica 8) inac Ares s tou nenapadnostou to nemusis az tak prehanat :wink: co som pozeral Musicrepport session video tak este aj tam si bol otoceny chrbtom :lol: nič v zlom...
no a co sa toho tyka nemate nejaky koncert v (ne)blizkej dobe v Nitre alebo okolí? lebo na vasej stranke mi furt vyhadzuje trojskeho kona a na bandzone nic nemate o koncertoch :cry:
New begining :)

Poslať 25 Aug 2009, 13:42
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 25 Aug 2009, 13:51
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

noo to ze sa stale nevenuje len hudbe je mi jasne...no a drzim palce pri rieseni taj neprijemnej veci nech to dobre dopadne
New begining :)

Predchádzajúci

Späť na Vaša kapela, projekty...