Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... BARON BLADE

BARON BLADE

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 23 Jún 2007, 13:54
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

vcerajsi koncert bol vcelku super .. musim si to este dat do kopy v hlave a hodim nejake podrobnosti .. :lol:

Poslať 24 Jún 2007, 17:52
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
vcerajsi koncert bol vcelku super .. musim si to este dat do kopy v hlave a hodim nejake podrobnosti .. :lol:

OK napis o akci, mna to napr. zaujima. :?

Poslať 24 Jún 2007, 20:39
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

takze k tomu koncertu .. do Bratislavy sme dorazili cca o pol siedmej .. este sa nazvucovalo takze prvy predpoklad bol ze sa zacne neskor .. to sa nam hned potvrdilo, zacinalo sa asi s polhodinovym zdrzanim .. ako prva hrala kapela KAMORTHON ktori zahrali covery od Metallici a myslim ze sa tam mihol aj nejaky Megadeth (ten az taky napocuvany nemam :wink: ) .. bolo to na velmi dobrej hracskej urovni (a super spevak) ale ako fanda som tam zachytil nejake pochybenia samo nic vazne .. ako druha v poradi vystupila SYMPHONICA, co sa tyka zanru hrali thrash-death metal ale podla mna nic prevratne a na moj vkus sa az moc dlho zvucili .. treti v poradi vystupili SEIGON (thrash metal) a ti to teda rozbalili .. mladi chalani ale hra im to super .. pri nich sa clovek nenudil .. stvrty v poradi sme vystupovali MY .. napatri sa mi hodnotit kvalitu nasho hrania (aj ked by sa dalo podla metajucich sa hlav pod podiom :lol: ) .. tak to vezmem z mojho pohladu .. po dlhom case kvalitny zvuk z odposluchov a skvela spolupraca fanusikov .. a navyse super pocit z hry .. zvuk z PA bol predpokladam rovnako dobry ako pri predoslych kapelach .. jedina chyba bola ze sme museli skoncit trosku skor, takze sme zahrali len nejakych sedem-osem veci, velka skoda ludia si ziadali este nejake pridavky .. posledna kapela BINZER ktora mala zahrat nejake hardrockove kusky, nakoniec vzhladom na pokrocily cas ani nevystupila .. skoda mohlo to byt super .. takze tolko "v kratkosti" .. :lol:

Poslať 24 Jún 2007, 21:08
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
takze k tomu koncertu .. do Bratislavy sme dorazili cca o pol siedmej .. este sa nazvucovalo takze prvy predpoklad bol ze sa zacne neskor .. to sa nam hned potvrdilo, zacinalo sa asi s polhodinovym zdrzanim .. ako prva hrala kapela KAMORTHON ktori zahrali covery od Metallici a myslim ze sa tam mihol aj nejaky Megadeth (ten az taky napocuvany nemam :wink: ) .. bolo to na velmi dobrej hracskej urovni (a super spevak) ale ako fanda som tam zachytil nejake pochybenia samo nic vazne .. ako druha v poradi vystupila SYMPHONICA, co sa tyka zanru hrali thrash-death metal ale podla mna nic prevratne a na moj vkus sa az moc dlho zvucili .. treti v poradi vystupili SEIGON (thrash metal) a ti to teda rozbalili .. mladi chalani ale hra im to super .. pri nich sa clovek nenudil .. stvrty v poradi sme vystupovali MY .. napatri sa mi hodnotit kvalitu nasho hrania (aj ked by sa dalo podla metajucich sa hlav pod podiom :lol: ) .. tak to vezmem z mojho pohladu .. po dlhom case kvalitny zvuk z odposluchov a skvela spolupraca fanusikov .. a navyse super pocit z hry .. zvuk z PA bol predpokladam rovnako dobry ako pri predoslych kapelach .. jedina chyba bola ze sme museli skoncit trosku skor, takze sme zahrali len nejakych sedem-osem veci, velka skoda ludia si ziadali este nejake pridavky .. posledna kapela BINZER ktora mala zahrat nejake hardrockove kusky, nakoniec vzhladom na pokrocily cas ani nevystupila .. skoda mohlo to byt super .. takze tolko "v kratkosti" .. :lol:

Takze rockery sa nakoniec nekonali :(
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 28 Jún 2007, 11:34
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
ArEs píše:

No sak nestacilo? Asi toho mali uz dost :lol: Ale nie. Casovo by uz bol asi problem aj s nocnym kludom. :roll:

Poslať 01 Júl 2007, 19:50
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubos píše:
Jonso píše:
[

No sak nestacilo? Asi toho mali uz dost :lol: Ale nie. Casovo by uz bol asi problem aj s nocnym kludom. :roll:

Asi uz tej muziky bolo dost, vsetkeho moc skodi :lol: :idea:
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 02 Júl 2007, 13:41
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 03 Júl 2007, 13:28
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

teraz v sobotu t.j. 7.7.2007 hrame v Partizanskom v klube RESET .. spolu s nami tam hra domaca kapela STAGE OF SYNERGY (progressive rock/metal)

Poslať 03 Júl 2007, 18:33
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

ArEs píše:
teraz v sobotu t.j. 7.7.2007 hrame v Partizanskom v klube RESET .. spolu s nami tam hra domaca kapela STAGE OF SYNERGY (progressive rock/metal)

nejake tie foto nema kto urobit? :?:

Poslať 03 Júl 2007, 22:36
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

hm..neviem..dvorny fotograf (manzelka) pracuje takze nejde s nami.. :lol:

Poslať 05 Júl 2007, 10:42
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
hm..neviem..dvorny fotograf (manzelka) pracuje takze nejde s nami.. :lol:

Vsak niekoho nahovor na par zaberov hoci aj cez mobil, len tak orientacne. :idea:
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 05 Júl 2007, 12:19
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 11 Júl 2007, 07:50
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ArEs píše:
ok .. dam ti vediet kedy a kam mas prist .. :lol: :lol:

Dvornym fotografom kapely by som mohol byt aj ja. Len robim v Rakusku a doma som tak na striedacku, takze by ste ma asi za chvilku vyhodili za dochazdku :lol: 8)

Poslať 11 Júl 2007, 11:07
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Ares: nejake koncerty okolo popradu alebo kosic sa nechystaju?

keby ten koncert v starej lubovni (18. august) bol o cca tyzden neskor tak by som mozno aj dosiel pozriet :(
Obrázok

Poslať 11 Júl 2007, 13:12
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

styrioci píše:
Ares: nejake koncerty okolo popradu alebo kosic sa nechystaju?

keby ten koncert v starej lubovni (18. august) bol o cca tyzden neskor tak by som mozno aj dosiel pozriet :(

zatial o nijakych neviem .. teraz t.j. 14.7. hrame v Bytči na festivale .. nejaky prvy rocnik .. dohodim ho do koncertov .. potom hrame 21.7. v Žiline na Kulturnom lete .. a potom ma basak dovolenku niekde v Spanielsku .. tak si dame pauzu az do toho 18.8. .. s terminom bohuzial nic nespravim .. ma sa to volat nejako ako Mramorova noc .. a vystupi tam viac kapiel ..

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša kapela, projekty...