Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... PEORTH-melodic death Vráble

PEORTH-melodic death Vráble

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 25 Nov 2007, 13:52
Boris Kovac Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Zdravím.Ak mate záujem a mate radi death metal kuknite si www.myspace.com/peorthsk
www.bandzone.cz/peorth

Lukas Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Boris Kovac píše:
Zdravím.Ak mate záujem a mate radi death metal kuknite si www.myspace.com/peorthsk
www.bandzone.cz/peorth

Prva stranka - velmi pekna, muzicka v danom zanry, aj ked to nie je moja parketa super, OK. V kazdom pripade na nejake konkretnejsie hodnotenia by to chcelo vidiet na zivo. :wink:
H&K Cream Machine + kombo PEAVEY Valveking112 + FIRE-08 strat SSH

Poslať 25 Nov 2007, 14:08
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Zvukove ukazky = pekny narez! :)

miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Boris Kovac píše:
www.bandzone.cz/peorth

Prudke ukazky, na mna az moc. Ale inak v pohode. Death je death... :shock:
úplný začiatočník

Poslať 25 Nov 2007, 14:51
okukávač
okukávač

som rád že sa paci.na jar sa chystame do študia tak budu aj nove veci na stranke
a chystame aj oficialnu stranku

Poslať 25 Nov 2007, 14:53
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Boris Kovac píše:
som rád že sa paci.na jar sa chystame do študia tak budu aj nove veci na stranke a chystame aj oficialnu stranku

Chcem sa spatat na hudobne vzdelanie v kapele. Ste vsetci "domauci" alebo mate aj nejake skoly, myslim ako hudobnici?
Inak na tuto otazku by mohli odpovedat vsetci, co tu uz o svojej kapele dali prispevok. Nech vieme na koho sa obracat s teoriou, technikami a tak...
úplný začiatočník

Poslať 25 Nov 2007, 14:56
okukávač
okukávač

miro píše:
Boris Kovac píše:
som rád že sa paci.na jar sa chystame do študia tak budu aj nove veci na stranke a chystame aj oficialnu stranku

Chcem sa spatat na hudobne vzdelanie v kapele. Ste vsetci "domauci" alebo mate aj nejake skoly, myslim ako hudobnici?
Inak na tuto otazku by mohli odpovedat vsetci, co tu uz o svojej kapele dali prispevok. Nech vieme na koho sa obracat s teoriou, technikami a tak...

No ja som gitarista a ja mam hudobnu školu ukončenu absolventskym dyplomom.klavesacka ma tiez skolu aj basak.bubenik a gitarista spevak nemaju

Poslať 25 Nov 2007, 18:31
spyros inventár
inventár

IMHO hudba fajna. Spevak sa mi nepaci, mozno by to chcelo doplnit o spevacku alebo vyskara :-)
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 25 Nov 2007, 19:35
okukávač
okukávač

spyros píše:
IMHO hudba fajna. Spevak sa mi nepaci, mozno by to chcelo doplnit o spevacku alebo vyskara :-)

no ono je to stara nahravka a ked sa to nahravalo tak zvukar domrvil spev a na albume to znie ako z kanala.ale v skutočnosti to znie uplne inak

Poslať 26 Nov 2007, 16:54
obsidian Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Vyborne sa pocuvaju tie ukazky. Aj spev mi celkom sedi. Musim povedat, ze ste stvorili celkom zaujimavu hudbu (pre moje usi). Nechystate niekedy koncert v Kosiciach? :)

Poslať 26 Nov 2007, 17:06
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Woou, cesta Nove Zamky - Kosice, pekna streka by to bola :lol: .
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 26 Nov 2007, 20:18
okukávač
okukávač

no kosice asi zatial nie.ale ak nas niekto pozve a zaplati cestovne a ubytovanie tak prideme radi
jackson RX10D EMG81
peavey 6505+,Marshall 1960A
squier strat

Poslať 26 Nov 2007, 22:28
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 11 Júl 2010, 16:34
cujo3000 nováčik
nováčik

aj ked nie ste moj styl-inak parada...tak dost namakany metal-ma to svoju tvar-aj grády- vyjmuc spev- ste dost trashovy-co sa mi paci- ze v rychlosti nevarite gulaš-riffi yesss- pekne je vydno stavbu piesne-kompozićia-stop tajmi-- spev pasuje-ziadne strachy-tak to ma byt u spevu v death- a spevak meni polohy detovania-vysky hlbky- tak velmo dobre

Späť na Vaša kapela, projekty...