Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... DEMO skladby s gitarou Marianguitar

DEMO skladby s gitarou Marianguitar

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Nazdar.Kliknite si na:
http://old.lidlmusic.sk/?id=245

Zrolujte úplne dole na záhlavie:
AUDIO - DEMO skladby

Pri stlaceni nazvu skladby si ich mozete stiahnut alebo prehrat.
Prve tri: De ja vue.mp3 * Pravda.mp3 * Skús so mnou rátať.mp3 * su mp3-jky.
Posledna, Balada.wma * je vlastne DEMO, ktore som tu pred casom uz predstavoval. Je to MIDI file s mojou gitarou. Mimochodom, nejde mi konverzia wma do mp3 v AUDACITY, takze,kto by ste mi tu BALADU skonvertovali do mp3 bol by som rad. Potom by som tam hodil mp3-jku ako lepsi format na informativne prehravanie.

Prve tri berte a hodnodte tak, ze su to uplne prve surove DEMO MP3-jky bez uprav a nejakeho vyvazovania, nahrane nasurvo sfleku. Tak isto spev. Holka mala v tom case 13 rokov! Nahravalo sa to cca pred cca rokom a pol, resp ja som tam dohraval gitary minule leto, cca v auguste 2006.

Jedna sa o cisty popik ale holka je talent. Zvuky ako aj bicie su tahane a nahravane s nastroja KURZWEIL K-2500 a nahravane cez FireWire Fortex u Petra Zemana (ten klavesak). Moja girara je nagravana na krabicke o velkosti cigaretovej skatulky. Dalsie info napisem na dotaz...

Poslať 05 Nov 2007, 12:39
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Sladky popicek okoreneny tou elektrickou gitarou. No na to, ze mam baba alebo teda mala baba 13 rokov je to super zaspievane. Vrstvene spevy. Vokaly si robila sama alebo niekto druhy?
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 18 Mar 2008, 23:42
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 18 Mar 2008, 23:52
V.I.P.
V.I.P.

ArEs píše:
ako sa to dostalo az do Znojma .. :shock:

No to je jednoduche. Moj kamos (byvaly spevak/bubenik s kapely uz dlhsie zije v CR v Znojme a ma tam nejake aktivity, okrem inych aj ten karaoke bar... No a v ramci TV regionalnej reklamy tam ma shot. A s mojim zvolenim pouzil tu skladbu ako podmaz... :wink:

Poslať 18 Mar 2008, 23:57
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Hmm, aky je ten svet malicky :lol:

Poslať 08 Apr 2008, 21:15
Boris Belica Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Jaka haluz. Som akurat tu pesnicku prednedavnom pocul a videl na TV Central v relacii Babylon. Aj v tej kapelke hras?
citát Braňa Progrockera: "Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. ;-) "

Poslať 08 Apr 2008, 21:29
V.I.P.
V.I.P.

Boris Belica píše:
Jaka haluz. Som akurat tu pesnicku prednedavnom pocul a videl na TV Central v relacii Babylon. Aj v tej kapelke hras?

:shock: Ktoru konkretne Boris? :shock:
Ktoru skladbu mas na mysli :?:

Poslať 08 Apr 2008, 21:38
nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Boris Belica píše:

:shock: Ktoru konkretne Boris? :shock:
Ktoru skladbu mas na mysli :?:

Skladba Deja vu. Bola myslil nasadena ako novinka. Inak pesnicka v pohode, keby bola trosku tvrdsie zaranzovana, pacila by sa mi este viac.
citát Braňa Progrockera: "Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. ;-) "

Poslať 08 Apr 2008, 23:48
V.I.P.
V.I.P.

Boris Belica píše:
Skladba Deja vu. Bola myslil nasadena ako novinka. Inak pesnicka v pohode, keby bola trosku tvrdsie zaranzovana, pacila by sa mi este viac.

Boris ja v tej kapele nehram. To co je hodene tu (myslim skladbu Deja vu, je moje demo, kde som do tejto skladby robil gitarovy/e party pre jedneho mojho znameho (Petra zemana). Aj vsetky ostatne skladby (okrem skladby Balada) su na tom rovnako. Ja som mu dal demo a potom som to uz neriesil s nim, co s toho pouzil a co nie. To co bolo v radii je asi nejaka ina (konecna) verzia, kde ak je gitara, tak je nahrana niekym inym, nepocul som to v tej verzii ako hovoris ty.
Ak si porovnas gitarove party (hovorim ak tam su), tak musia byt uplne ine
(lebo inak by som o tom hadam mal vediet... :? :?: :!: )

Poslať 09 Apr 2008, 00:31
nováčik
nováčik

Je to mozne, musel by som si to znova vypocut. Ale nezda sa mi, ze by to bola presne ta ista ukazka.

Poslať 10 Júl 2010, 17:22
cujo3000 nováčik
nováčik

...do mlade dievca ma fakt uz pekny dospelacky hlas- a je to proste talent-velmi pekne

Späť na Vaša kapela, projekty...