Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 11 Máj 2011, 09:07
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 11 Máj 2011, 09:46
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

madl píše:
Ondskan píše:
...Škoda, len že niekde to stále berú ako konkurenciu.

Skus byt trocha konkretnejsi. Ak mas na mysli Marianov webovy projekt, tak k nemu je u nas asi tazke najst rozumnu konkurenciu.

Áno myslím nový projekt. Hodil som link na fórum istého obchodu m...ker, kam tiež chodím a viem že účastníci fóra sú fajn ludia, tak som ich chcel informovať o tomto projekte, pričom som sa snažil vyzdvihnúť prínos stránky a fóra najmä teórie. Bohužiaľ link bol zmazaný, že ide konkurenciu vzhľadom na pôsobenie Mariána v LM. Musel som to akceptovať, vzhľadom na pravidlá fóra.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 11 Máj 2011, 16:02
madl nováčik
nováčik

marianguitar píše:
Len poznámka pre madl-a: Ten podmaz na Blues2 ukazke je uz na mojej stranke nahodeny!!! 8)
Poznámka v rámci tejto temy uplne od veci! :oops:

Super, fajn. Dakujem aj za inych, ktorym sa to hodi.

Poslať 11 Máj 2011, 16:11
madl nováčik
nováčik

Ondskan píše:
Áno myslím nový projekt. Hodil som link na fórum istého obchodu m...ker, kam tiež chodím a viem že účastníci fóra sú fajn ludia, tak som ich chcel informovať o tomto projekte, pričom som sa snažil vyzdvihnúť prínos stránky a fóra najmä teórie. Bohužiaľ link bol zmazaný, že ide konkurenciu vzhľadom na pôsobenie Mariána v LM. Musel som to akceptovať, vzhľadom na pravidlá fóra.

Typicky slovenske. Ja teda neviem, ale nespominam si, ze by Marian na GUMMe niekde priamo ci nepriamo odkazoval alebo nabadal a ovplyvnoval navstevnikov stranok, aby si kupovali gitary, aparaty a ine zalezitosti iba v LM. Ak si pamatam, tak tam nie je ani zmienka o jeho spojitosti s LM. Kazdy sa dnes potrebuje niecim zivit, aby slusne prezil. Ak nahodou niekto pracuje v "brandzi" tak je automaticky konkurent a nepriatel a neviem co dalsie? Teda napriek tomu, ze to co robi ochotne, poctivo, plnohodnotne, nezistne a hlavne zadara ma byt zly?
Namiesto spoluprace je na Slovensku v takychto pripadoch vzdy boj. A to je to, preco sme v porovnani s inymi (napr. uz iba z Cechmi) stale malicki a nezaujimavi. Tak sa serkajme na vlastnej kopke hnoja ako male deti stale.
Sorry, ale tento maly slovensky primitivizmus ma vytaca.

Poslať 11 Máj 2011, 20:34
stály inventár
stály inventár

madl píše:
Typicky slovenske. Ja teda neviem, ale nespominam si, ze by Marian na GUMMe niekde priamo ci nepriamo odkazoval alebo nabadal a ovplyvnoval navstevnikov stranok, aby si kupovali gitary, aparaty a ine zalezitosti iba v LM. Ak si pamatam, tak tam nie je ani zmienka o jeho spojitosti s LM. Kazdy sa dnes potrebuje niecim zivit, aby slusne prezil. Ak nahodou niekto pracuje v "brandzi" tak je automaticky konkurent a nepriatel a neviem co dalsie? Teda napriek tomu, ze to co robi ochotne, poctivo, plnohodnotne, nezistne a hlavne zadara ma byt zly?
Namiesto spoluprace je na Slovensku v takychto pripadoch vzdy boj. A to je to, preco sme v porovnani s inymi (napr. uz iba z Cechmi) stale malicki a nezaujimavi. Tak sa serkajme na vlastnej kopke hnoja ako male deti stale.

Bohužiaľ musím súhlasiť. :? Ale hlavu tažkú si nerobím, keď bude chcieť dobrú radu viem, kde mu ju dostane, súkromné správy sa dajú posielať vždy. :wink:
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack

Poslať 11 Máj 2011, 22:13
V.I.P.
V.I.P.

Ondskan píše:
[Áno myslím nový projekt. Hodil som link na fórum istého obchodu m...ker, kam tiež chodím a viem že účastníci fóra sú fajn ludia, tak som ich chcel informovať o tomto projekte, pričom som sa snažil vyzdvihnúť prínos stránky a fóra najmä teórie. Bohužiaľ link bol zmazaný, že ide konkurenciu vzhľadom na pôsobenie Mariána v LM. Musel som to akceptovať, vzhľadom na pravidlá fóra.

FIha, tak to ani neviem, no je to ich chyba.
Prave preto som zriadil vlastnu stranku a neurobil som to na strankach LM.
O niecom to svedci... :wink:

Poslať 11 Máj 2011, 22:51
V.I.P.
V.I.P.

Ondskan píše:

Napriklad, ked som to nahodil na Hudebni forum:

http://hudebniforum.cz/hrani-na-kytaru- ... 24921.html

Vobec s tym nemaju problem... :lol:

Poslať 12 Máj 2011, 01:06
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Ondskan píše:

Napriklad, ked som to nahodil na Hudebni forum:

http://hudebniforum.cz/hrani-na-kytaru- ... 24921.html

Vobec s tym nemaju problem... :lol:

Tak hudebni forum je celkovo benevolentnejšie, snažil som sa toto napísať i adminovi nuz...že ide o inú vec, ale ľudia sú ľudia a obchod je obchodom. S tým nič nenarobíme. Ako som napísal, tak súkromné správy sú, a ak niekto bude chcieť radu, ktorá mu na tomto projekte môže byť zodpovedaná, tak prečo nie.
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack

Poslať 12 Máj 2011, 11:10
V.I.P.
V.I.P.

Myslim si, ze to ani tak nie je benevolentnost. Aj ja tu na fore nerad vidim linky na konkurencne obchody, ale to JE BIZNIS...
Avsak, ked niekto urobi v SK nejaku dobru stranku. ktora pomoze gitaristom v napredovani, vobec sa nebudem zdrahat to tu nielen ponechat ale aj podporit... :arrow:

Poslať 12 Máj 2011, 11:32
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Myslim si, ze to ani tak nie je benevolentnost. Aj ja tu na fore nerad vidim linky na konkurencne obchody, ale to JE BIZNIS...
Avsak, ked niekto urobi v SK nejaku dobru stranku. ktora pomoze gitaristom v napredovani, vobec sa nebudem zdrahat to tu nielen ponechat ale aj podporit... :arrow:

Ja toto chápem. Ale s rozhodnutím admina nič neurobím.
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack

Poslať 23 Máj 2011, 20:02
V.I.P.
V.I.P.

Ako nič v zlom, naopak, myslím čo sem teraz napíšem úplne úprimne a v dobrom :arrow:
Viacerí ma kontaktujete s tohto aj inych for o rady okolo gitary (nielen koli kupe, vyberu ale aj učeniu),
takže Vas ešte raz poprosím, gitarové veci a aj učenie na gitaru som presunul na svoje forum ku stránke www.marianguitar.com

konkretne sem:

:!: :!: :!: http://www.marianguitar.com/forum/index.php :!: :!: :!:

Poslať 08 Jún 2011, 15:57
swl Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

madl píše:

Poprosim ctenych "hudobnikov", aby si svoje komplexy neliecili na celom narode/krajine...

Ak sa citis na svojej kopke hnoja osamely, tak sa nesnaz do nej zatiahnut aj nas ostatnych.

Poslať 08 Jún 2011, 16:26
stály inventár
stály inventár

Tiež som to neako nepobral, že ako to myslel :D
Guitarist level - 16
Gear:
Laney TT50H