Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 27 Feb 2011, 23:20
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Este k Ondskan-novym pripomienkam, ktore si vysoko vazim:

(...Inak marian neviem ako robíš tie videá, či máš video a potom naň hodíš novú vrstvu s tými informáciami, ale ak to má vyzerať profesionálne, čo myslím, že tomuto projektu ide, tak by to chcelo potom zjednotiť i formálnu úpravu. Osobne by som radšej využil možnosť YouTubu pridávať text, než tam nahodiť veľa sprievodného textu. Potom to odvádza od pointy toho videa. Aspoň mne to prišlo v niektorých videách rušivé. Však sme o tom v niektorej téme diskutovali. Škoda, že nemôžem nájsť jedno video. Ja viem, že kritizovať je ľahké spraviť niečo iné, ale robiť veci polovičato nieje cesta k úspechu.
Každopádne momentálne sa tam vyskytujú chyby v zobrazovaní .: Základné techniky, chybné rozhodenie obrázkov /linkov/ V sekciach jednotlivých techník sa nenačíta obr. //napr u pull off a bend. ...)

Cez anotacie v You Tube mam bohuzial zle skusenosti u LINUX-ov, nie ze by to ich prehravace nevedeli, ale je dost ludi co tento OS pouziva ale robit s nim nevie a tym padom, ak maju starsiu verziu tak to nezobrazuje...

Potom, tie videa co su uz hotove tazko budem prerabat, je za tym megahodiny prace asi dva roky, mozno viacej...

Snaha bude urobit to na co najlepsej urovni v ramci casovych aj ludsko-moznostnych zdrojov, takze si urcite nedavam ambiciu, ze to bude super svetova trieda, na to by som potreboval team ludi s rozneho fachu a zaplatit ich. Riesime to svojpomocne a investujeme do toho vlastny volny cas a energiu, ktoru zatial este mam aj elan a len pevne verim, ze mi to vydrzi...

Ale co bude v silach a moznostiach poupravujeme, tie nezobrazovania obrazkov sa cudujem, lebo mne zobrazuje vsetko a aj ludom, co to kontroluju, ale mohol som prehliadnut... :arrow:

Poslať 04 Mar 2011, 12:15
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Urcite bude treba postupne prejst texty a opravit chyby, viem, ze toho je vela, ved nie naraz. Ak bude treba s niecim pomozem, lebo si myslim, ze toto je nieco ojedinele nielen u nas ale aj v ramci CR.
ondskanovi len tolko, verim ze to myslis dobre ale viem si zivo predstavit ako sa marian so vsetkym borti sa, vlastny cas, vlastne prostriedky, vlastny image a skusenosti, to je az neuveritelne co tomu dava a preto ani neocakavam, ze by splnit vsetky poziadavky ci navrhy co tu zazneju a nemoze sa rovnat strankam kde na tom pracuju profesionalny dizajnery, programatory a co ja viem aky este team ludi, ktory su za to plateny a potom aj tie stranky nie su zdarma a ak aj su, je za ty skrata nejaka reklama co tam stale vyskakuje. Drzim palce a ak sa bude dat rad pomozem co budem vediet.
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 04 Mar 2011, 12:23
V.I.P.
V.I.P.

cico, diki za ponuku, rad sa s pracou rozdelim, myslim s takou, co je treba kontrolovat, ci nieco s literatury...
Predbezne mam napr. dohodnute so styrioci-m, ze by prispel nejakymi clankami do temy o konstrukcii el. gitary, snimacoch o aparatoch atp. Budem rad, ked sa niekto prihlasi, ze pomoze, s tym ze samozrejme mal by sa v tom vyznat, napriklad aj s tym pravopisom, no toto nie je moja parketa, slovencina :oops:

Poslať 07 Mar 2011, 09:07
madl nováčik
nováčik

marianguitar píše:
...Budem rad, ked sa niekto prihlasi, ze pomoze, s tym ze samozrejme mal by sa v tom vyznat, napriklad aj s tym pravopisom, no toto nie je moja parketa, slovencina :oops:

...mozem pomoct, ak bude treba, tam sa vyznam trocha viac ako do gitar a hrania zasa ja. Ak posles text na korekturu, viem ho rozumne upravit (gramaticky, stylisticky aj pravopisne) no a nejaky background o problematike hudby vo vseobecnosti mam, takze si myslim, ze by to nemusel byt problem.
Ak nieco uz mas pripravene, mozes ma kludne otestovat. Som ready, chvilu casu si popri praci urcite najdem :D

Poslať 07 Mar 2011, 11:49
V.I.P.
V.I.P.

madl píše:
marianguitar píše:
...Budem rad, ked sa niekto prihlasi, ze pomoze, s tym ze samozrejme mal by sa v tom vyznat, napriklad aj s tym pravopisom, no toto nie je moja parketa, slovencina :oops:

...mozem pomoct, ak bude treba, tam sa vyznam trocha viac ako do gitar a hrania zasa ja. Ak posles text na korekturu, viem ho rozumne upravit (gramaticky, stylisticky aj pravopisne) no a nejaky background o problematike hudby vo vseobecnosti mam, takze si myslim, ze by to nemusel byt problem.
Ak nieco uz mas pripravene, mozes ma kludne otestovat. Som ready, chvilu casu si popri praci urcite najdem :D

Super, mame dalsieho "kolegu" v mojej univerzite! A som osobitne rad, že je to na slovencinu, lebo tuto som veeeelice riedky. Posli mi prosim ta do ss-ky telefon, zavolam ti a dohodneme sa, diki vopred... :shock:

Poslať 07 Mar 2011, 16:38
madl nováčik
nováčik

cico píše:
Urcite bude treba postupne prejst texty a opravit chyby, viem, ze toho je vela, ved nie naraz. Ak bude treba s niecim pomozem, lebo si myslim, ze toto je nieco ojedinele nielen u nas ale aj v ramci CR.
ondskanovi len tolko, verim ze to myslis dobre ale viem si zivo predstavit ako sa marian so vsetkym borti sa, vlastny cas, vlastne prostriedky, vlastny image a skusenosti, to je az neuveritelne co tomu dava a preto ani neocakavam, ze by splnit vsetky poziadavky ci navrhy co tu zazneju a nemoze sa rovnat strankam kde na tom pracuju profesionalny dizajnery, programatory a co ja viem aky este team ludi, ktory su za to plateny a potom aj tie stranky nie su zdarma a ak aj su, je za ty skrata nejaka reklama co tam stale vyskakuje. Drzim palce a ak sa bude dat rad pomozem co budem vediet.

Ukazka napr. hned tu v teme, dost to kole oci, cico sorry:
spravne ma byt "pracuju profesionalni dizajneri, programatori a co ja viem aky este tim ludi"...

Poslať 07 Mar 2011, 21:17
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marianguitar píše:
dohodnute so styrioci-m, ze by prispel nejakymi clankami...
bude to chciet vela pripominania, ale snad si nejaky cas najdem :)
Obrázok

Poslať 07 Mar 2011, 21:27
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
marianguitar píše:
dohodnute so styrioci-m, ze by prispel nejakymi clankami...
bude to chciet vela pripominania, ale snad si nejaky cas najdem :)

Dohodnute, pojde to aj tak postupne a pozvolna, musime najskor zvladnut to, co mam porobene v mojich knizkach a roznych publikaciach, plus videa... :wink:

Poslať 10 Mar 2011, 09:13
madl nováčik
nováčik

Marian, velmi letmo som prebehol niektore texty tem v GUMM, co su zatial dostupne a daju sa vidiet. Ziskal som zopar drobnych osobnych postrehov v tejto suvislosti, co by snad mohli byt prospesne (pozri SS).

Poslať 10 Mar 2011, 09:19
V.I.P.
V.I.P.

madl píše:
Marian, velmi letmo som prebehol niektore texty tem v GUMM, co su zatial dostupne a daju sa vidiet. Ziskal som zopar drobnych osobnych postrehov v tejto suvislosti, co by snad mohli byt prospesne (pozri SS).

Ale ja som ziadnu ss-ku nedostal :?

Poslať 15 Mar 2011, 21:37
V.I.P.
V.I.P.

Poslať 18 Mar 2011, 19:58
golem16 Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Vynikajúca práca,klobúk dolu,takéto niečo je na nezaplatenie.
Nič lepšie a zrozumiteľnejšie v rodnom jazyku na webe nie je.
Už teraz,hoci to ešte nie je úplne dokončené,si to zaslúži MEDAILU :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Poslať 19 Mar 2011, 13:51
V.I.P.
V.I.P.

golem16 píše:
Vynikajúca práca,klobúk dolu,takéto niečo je na nezaplatenie.
Nič lepšie a zrozumiteľnejšie v rodnom jazyku na webe nie je.
Už teraz,hoci to ešte nie je úplne dokončené,si to zaslúži MEDAILU :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

DIki za pochvalu, ale je na tom moooc prace este a vela planov na vylepsenia, ktore tu radsej ani zatial nespominam, lebo to zavisi od vela faktorov kedy a coi vobec sa to podari. Moja velka vdaka patri urcite cloveku /Cibo FATA8/, ktory realizuje moje predstavy ako programator ale viacej napisem nabuduce... :wink:

Poslať 19 Mar 2011, 13:58
spyros inventár
inventár

Mohol by si tam mat RSS, nech vidno novinky alebo to davaj sem zatial, co je nove.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša kapela, projekty...