Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

Nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Obrázok

Zdrawec vsetkym
Hadzem tu do placu link na pracovnu verziu mojej gitarovej univerzity - nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene - na ktorom pracujem nielen ja ale aj niekolko zapalenych ludi, ktory su ochotni nieco zo seba nezistne dat...

Tak tu je link a mal by som taku predstavu, ze by ste mi sem pisali svoje postrehy a pripadne nejake duchaplne navrhy, ak by boli. Vsetko je vo vyvoji, po skompletovani nejakej relevantnej casti, ktora by uz bola pozeratelna aj oficialne pojdeme s tym na internet verejne na vlastnu domenu s vlastnym web priestorom, tak zatial pozrite, resp. priebezne pozerajte tento link:
http://www.tevatron.eu/univerzita/index.html
a piste sem, kazdy den tam pribudaju nejake nove veci a aj sw sa na to zdokonaluje, bude tu aj interaktivny hmatnik, ktory som pouzil napr. do videi na mojom kanaly marianguitarsk na You Tube... :wink:

Aktualizovana info (9.3.2011):
Tak na svete je moja sukromna domena, kde tento projekt bude realizovany, resp. uz je to tam zavesene, prace s naplnanim pokracuju: http://www.marianguitar.com/index.html
Naposledy upravil marianguitar dňa 09 Mar 2011, 21:42, celkovo upravené 2

Poslať 25 Feb 2011, 22:00
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Na prvy pohlad pekny look, a vyzera to zaujimavo, len tak dalej, drzm palce!

Poslať 25 Feb 2011, 22:03
miro Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Fasa, ten interaktivny hmatniksi uz spominal aj v minulosti, bude to velmi zaujimave, tiez drzim palce, konecne si zohmal toho praveho cloveka podobnej krvnej skupiny ako ty. :P
úplný začiatočník

Poslať 25 Feb 2011, 22:47
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Paci sa mi, mam taku drobnost, privital by som ladicku s moznostou roznych ladeni a do buducna aj nejake workshopy :oops:
Girarista rocker

Poslať 25 Feb 2011, 22:48
littleB okukávač
okukávač

Čo sa dá na tomuto projektu vytknúť? Samozrejme nič!!! :) Už len zo základnej podstaty - v dnešnej dobe nájsť bezplatnú gitarovú univerzitu v ZROZUMITEĽNOM jazyku je zázrak. :wink:
Obdiv & poklona! :!:

Poslať 25 Feb 2011, 22:51
gumm Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

littleB píše:
Čo sa dá na tomuto projektu vytknúť? Samozrejme nič!!! :) Už len zo základnej podstaty - v dnešnej dobe nájsť bezplatnú gitarovú univerzitu v ZROZUMITEĽNOM jazyku je zázrak. :wink:
Obdiv & poklona! :!:

S tymto plne suhlasim a vyslovujem nielen obdiv ale aj hlboku uctu ludom co toto robia! :shock:
Máme pred sebou stále a stále nové méty!

Poslať 25 Feb 2011, 22:56
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Pjekne, len si treba dat pozor na fonty, pre rozne prehliadace a urcite to zoptimalizovat aspon pre firefox, operu a aj W explorer, aby to bolo koser.
Uz sa to spominalo aj v podobnej teme na facebooku na marianovej stranke.

Poslať 25 Feb 2011, 23:00
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Zdarec, no veľmi pekný účelný dizajn fajn. Páči sa mi, že to neni preflashované, narozdiel od iných. Čím jednoduchšie tým lepšie. Už to konečne začína dostávať profesionálnejšiu podobu.
Zatiaľ čo sa týka looku to je asi tak všetko.
Jediná moja výtka je u .: Popis a konštrukcia gitary, obr s popisom gitary sú zmršené a popisky néjdu prečítať.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 25 Feb 2011, 23:00
V.I.P.
V.I.P.

Ja viac menej otrocim s vkladanim textov, obrazkov a videi a ich formatovanim.
Dizajn stranky riesi Cibo Fata, moj novy partak s KE. On toto vsetko aj programuje a urobil aj editacny program pre mna aby som mohol uvedene veci riesit na webe aj ja, hlboka vdaka mu za to... :wink:

Poslať 25 Feb 2011, 23:02
V.I.P.
V.I.P.

Ondskan píše:
Zdarec, no veľmi pekný účelný dizajn fajn. Páči sa mi, že to neni preflashované, narozdiel od iných. Čím jednoduchšie tým lepšie. Už to konečne začína dostávať profesionálnejšiu podobu.
Zatiaľ čo sa týka looku to je asi tak všetko.
Jediná moja výtka je u .: Popis a konštrukcia gitary, obr s popisom gitary sú zmršené a popisky néjdu prečítať.

Beriem to, realne sa casom budu obrazky a tabulky, ktore su menej citatelne vymienat za nove. toto su zatial tie, co som ja daval do mojej knizky, kde to vyzera inak a je to pekne citatelne. Avsak priorita teraz je naplnenie zakladnych veci aby sme to mohli spustit na ostro... 8)

Poslať 27 Feb 2011, 14:33
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
No ja len, ze nam na tejto stranke zase pribudli nove veci, tak zalistujte:
http://www.tevatron.eu/univerzita/index

Pre ostatných treba zmazať index. No osobne musím privítať ten biely font v texte ale v hlavnom nadpise mi sedel viac ten oranžový.

Inak marian neviem ako robíš tie videá, či máš video a potom naň hodíš novú vrstvu s tými informáciami, ale ak to má vyzerať profesionálne, čo myslím, že tomuto projektu ide, tak by to chcelo potom zjednotiť i formálnu úpravu. Osobne by som radšej využil možnosť YouTubu pridávať text, než tam nahodiť veľa sprievodného textu. Potom to odvádza od pointy toho videa. Aspoň mne to prišlo v niektorých videách rušivé. Však sme o tom v niektorej téme diskutovali. Škoda, že nemôžem nájsť jedno video. Ja viem, že kritizovať je ľahké spraviť niečo iné, ale robiť veci polovičato nieje cesta k úspechu.

Každopádne momentálne sa tam vyskytujú chyby v zobrazovaní .: Základné techniky, chybné rozhodenie obrázkov /linkov/ V sekciach jednotlivých techník sa nenačíta obr. //napr u pull off a bend.

Prehliadač Firefox.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

spyros inventár
inventár

marianguitar píše:
nový web Gitarovej univerzity na vlastnej domene

Ja by som len z technickeho hladiska poznamenal, ze projekt je mozno v novom adresari, lebo domena je tevatron.eu a tam je nieco ine.
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 27 Feb 2011, 22:50
V.I.P.
V.I.P.

Pracovna verzia tejto web stranky je na adrese
http://www.tevatron.eu/univerzita/index.html
Akonahle sa dostaneme do nejakeho "pozeratelneho" formatu, ideme s tym von na vlastnu domenu.
Alebo som ta nerozumel, ale programator asi ano ... :wink:

Poslať 27 Feb 2011, 23:05
V.I.P.
V.I.P.

Ondskan píše:
marianguitar píše:
No ja len, ze nam na tejto stranke zase pribudli nove veci, tak zalistujte:
http://www.tevatron.eu/univerzita/index

Pre ostatných treba zmazať index. No osobne musím privítať ten biely font v texte ale v hlavnom nadpise mi sedel viac ten oranžový.

Inak marian neviem ako robíš tie videá, či máš video a potom naň hodíš novú vrstvu s tými informáciami, ale ak to má vyzerať profesionálne, čo myslím, že tomuto projektu ide, tak by to chcelo potom zjednotiť i formálnu úpravu. Osobne by som radšej využil možnosť YouTubu pridávať text, než tam nahodiť veľa sprievodného textu. Potom to odvádza od pointy toho videa. Aspoň mne to prišlo v niektorých videách rušivé. Však sme o tom v niektorej téme diskutovali. Škoda, že nemôžem nájsť jedno video. Ja viem, že kritizovať je ľahké spraviť niečo iné, ale robiť veci polovičato nieje cesta k úspechu.

Každopádne momentálne sa tam vyskytujú chyby v zobrazovaní .: Základné techniky, chybné rozhodenie obrázkov /linkov/ V sekciach jednotlivých techník sa nenačíta obr. //napr u pull off a bend.

Prehliadač Firefox.

Diki za nazory, aj toto sme potrebovali, preposielam programatorovi... :wink:

Ďalší

Späť na Vaša kapela, projekty...