Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... No Redemption

No Redemption

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Video je v pohode...

Jasné!
5
83%
Ani nápad!
1
17%

Celkom hlasov : 6

Poslať 30 Jan 2011, 15:07
No Redemption nováčik
nováčik

Máme nový videoklip! A keďže je len január, nebojíme sa povedať, že je to jeden z najlepších videoklipov tohto roku!

Tak nám nezabudni na Facebooku povedať, čo si o ňom myslíš ty!

Video nájdeš tu:
http://www.youtube.com/watch?v=_2WqGBhTZZE

Všetka vďaka a kredity patria MB Pictures.

Poslať 30 Jan 2011, 17:30
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

klip v pohode :wink: hudba ma nejak výrazne neoslovila a zvuk má akosi málo šťavy :roll: :?
ale je to len moj názor netreba si robiť starosti, máte na viac si myslím 8)
New begining :)

Poslať 31 Jan 2011, 11:39
Jurkoci Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Nováčik píše:
klip v pohode :wink: hudba ma nejak výrazne neoslovila a zvuk má akosi málo šťavy :roll: :?
ale je to len moj názor netreba si robiť starosti, máte na viac si myslím 8)
tiez si myslim
Ibanez BTB 600 BG-NTF

Poslať 31 Jan 2011, 11:59
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Takto, pozorne som si vypocul ten klip. Nechapem co sa vam na tom zvuku nepaci! Nemusi vsetko byt hned nahulene a pregainovane, toto je myslim v pohode aj video clip...
Ak sa mam vyjadrit konkretne ku skladbe /moc sa to nepatri, tak len naznakom/:
Napa pekny, zvuk ako som pisal v pohode, mne sa zda trochu ten spev nevyrazny, nemyslim ze slaba hlasitost ale neviem, nieco tomu chyba, ale mozno to tak chcete. Do sola by som 2x nepchal kvakadlo /ale to je zase len a len moj osobny nazor/, ja by som dal raz a druhykrat by som isiel bez neho a trochu besnejsie do toho sola, aby som tak vytvoril kontrast medzi jednoduchym podkladom a vygradoval to solo, aspon na 3 - 4 seknundicky...
Berte to s rezervou, inak drzim palce, vela uspechov... :wink:

Poslať 31 Jan 2011, 12:38
štamgast
štamgast

nemyslím to tak že málo gainu, ale napr keď sa prejde z čistého zvuku do skresleného, tak by to malo mať viac šťavy, hlasitosti a neviem čoho ešte v tom skreslenom podla mňa a celkovo tomu chýba taká tá hutnosť alebo ako to nazvať+ten spev sa mi nejak nepáči...ale je to len moj subjektívny názor, nikoho nechcem ponižovať, len som napísal svoje pocity

Poslať 31 Jan 2011, 12:44
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

marianguitar píše:
Takto, pozorne som si vypocul ten klip. Nechapem co sa vam na tom zvuku nepaci! Nemusi vsetko byt hned nahulene a pregainovane, toto je myslim v pohode aj video clip...
Ak sa mam vyjadrit konkretne ku skladbe /moc sa to nepatri, tak len naznakom/:
Napa pekny, zvuk ako som pisal v pohode, mne sa zda trochu ten spev nevyrazny, nemyslim ze slaba hlasitost ale neviem, nieco tomu chyba, ale mozno to tak chcete. Do sola by som 2x nepchal kvakadlo /ale to je zase len a len moj osobny nazor/, ja by som dal raz a druhykrat by som isiel bez neho a trochu besnejsie do toho sola, aby som tak vytvoril kontrast medzi jednoduchym podkladom a vygradoval to solo, aspon na 3 - 4 seknundicky...
Berte to s rezervou, inak drzim palce, vela uspechov... :wink:

Nováčik nemyslel prehulené, alebo pregainované. Skôr to myslel tak, a ja si to myslím tiež, že tomu skrátka chýbala taká tá správna šťava. Zo slovenských štúdií som zatiaľ počul len dve čo vedeli spraviť, ako sa tomu hovorí "svetový" zvuk. Keď si napr. vypočujem túto skladbu http://www.youtube.com/watch?v=VuCtL5SrW94 tak ma to automaticky strhne, a mám chuť poriadne si zapariť :D Možno tie bicie, možno mix, neviem čím to je, ale táto skladba to jednoducho nemá.
S názorom na spev musím súhlasiť. Nevýrazný, ako keby chýbal rozsah, skrátka potiahnuť tie tóny a v refréne poriadne pritlačiť na pílu. Také celé nevýrazné, ako keby v jednej hladine. Toto mi prišlo ako situácia, keď do Nightwish prišla nová speváčka. Tarja proste mala jednoducho ten drive v tom hlase na tú hudbu, vedela tam potiahnuť tie tóny a silových pasážach zasa pritlačiť. Tá nová jednoducho nemá hlas na to. Možno na muzikály a jemnejší, "ženský" rock. A tu mi to príde podobne.
Čo sa týka videoklipu tak super, vinikajúci strih i fajn zábery. Inak tiež želám veľa úspechov.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 31 Jan 2011, 12:53
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Aha jasne, tak sme si potom nerozumeli. Ja som vobec nehodnotil zvukovu stranku akoze ako to urobil zvukar. Hodnotil som samostatne zvuky nastrojov a tie mi pripadaju az na tie sukromne vyhrady ok...
Celkove zvuk som nehodnotil, tu by sme podla mna zbytocne kritizovali nieco, za co ta kapela ani nemoze a asi by sme neboli ani ferovy voci tomu studiu, kde sa to robilo, to by cloveky musel vediet o tom vac, aj ked je pravda, ze vysledok sa predava... :arrow:

Poslať 31 Jan 2011, 12:59
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

co sa tyka spevu spominal som to aj na inom fore, spevak sa na tento styl absolutne nehodi, do takeho to kvazi heavy popmetalu treba nasrdeny vokal ala hetfield z metallicy, tento styl spevu je skor do popiku. tam treba drive a ten bohuzial spevak nema
Obrázok

Poslať 31 Jan 2011, 13:29
Jurkoci Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

styrioci píše:
co sa tyka spevu spominal som to aj na inom fore, spevak sa na tento styl absolutne nehodi, do takeho to kvazi heavy popmetalu treba nasrdeny vokal ala hetfield z metallicy, tento styl spevu je skor do popiku. tam treba drive a ten bohuzial spevak nema
presne toto mi tak lezie nanervy inak je to v pohode
Ibanez BTB 600 BG-NTF

Poslať 31 Jan 2011, 13:32
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

styrioci píše:

Presne toto som chcel povedať. Do hudby ala Green Day, podobne by bol OK
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 31 Jan 2011, 14:06
štamgast
štamgast

Ondskan napísal presne to, čo som mal na mysli :D a aj 4oči
ale musím na druhej strane povedať, že muzika ako taká by mohla byť zauímavá, nebyť toho zvuku a nevhodného spevu/hlasu :wink: takto je to také nevýrazné a nezauímavé...aspoň pre mňa

Poslať 31 Jan 2011, 17:46
saman.sk domáci pán
domáci pán

podla mna to presne takto chcely aj s tym spevom,takze je to uplne o.k.neda sa kazdemu vyhoviet stylovo aj zvukovo.milion ludi,milion nazorov.

Poslať 01 Feb 2011, 12:46
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marianguitar píše:
Co vy tu furt zatracujete popik :lol:
ja ho vobec nezatracujem, ved aj dobry pop vie bavit. ja som len chcel povedat, ze podla mna si skladba ziada nasrdeny, chlapsky spev s driveom a nie uplakany, chlapcensky spev.. :)
Obrázok

Ďalší

Späť na Vaša kapela, projekty...