Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Braňo S.- môj metalovy projekt

Braňo S.- môj metalovy projekt

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 10 Júl 2010, 18:08
cujo3000 nováčik
nováčik

zdravíčko ..

ochtnávka z môjho podomácky ukuchteného heavy metalu-všetko si to skladam a nahravam sam-na domacom študiu- ...žiadny mastering a nejake vyrovnavanie ci PC-....tak natvrdo- ale od srdca- v ramci zábavy-hobby-potesenia.-
http://www.youtube.com/watch?v=R8Ns3DXVxJM
http://www.youtube.com/watch?v=bC7f7iB-who
vypocujte- prijmem názory aj kritiku :-))))

Poslať 10 Júl 2010, 18:23
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Prvý odkaz. Fajn, dobré. I zvuk je fajn. Ak si chces polepšiť zvukom tak by som tak by som volil cestu dobrá zvukovka, amplitube, alebo guitar rig a štúdiové monitory.
Vcelku sa mi páčil spev. Pripomenulo mi to prvé albumy od Stratovarius ked ešte spieval Timo Tolki. Máte podobnú farbu hlasu.

Druhý odkaz. Musím kritizovať spev. Moc si tam tlačil na pílu. Hudba ujde, ale ničím ma nezaujala. Taký obyčajný odrhovák. Ako neni zlé, len pre mňa nezaujímavé.
Jednoznačne prvá úkážka sami páčila viac, zdala sa mi viac od srdca :). Inak fajn, pokračuj.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 10 Júl 2010, 18:35
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

každý sme iný...mne sa viac páči práve tá metallicovská odpalovačka :D
ale musím pochváliť zvuk, lebo na to, že je to nahrávané doma, to má vážne super zvuk :wink:
New begining :)

Poslať 10 Júl 2010, 18:51
cujo3000 nováčik
nováčik

Ondskan píše:
Prvý odkaz. Fajn, dobré. I zvuk je fajn. Ak si chces polepšiť zvukom tak by som tak by som volil cestu dobrá zvukovka, amplitube, alebo guitar rig a štúdiové monitory.
Vcelku sa mi páčil spev. Pripomenulo mi to prvé albumy od Stratovarius ked ešte spieval Timo Tolki. Máte podobnú farbu hlasu.

Druhý odkaz. Musím kritizovať spev. Moc si tam tlačil na pílu. Hudba ujde, ale ničím ma nezaujala. Taký obyčajný odrhovák. Ako neni zlé, len pre mňa nezaujímavé.
Jednoznačne prvá úkážka sami páčila viac, zdala sa mi viac od srdca :). Inak fajn, pokračuj.

dikes za nazor-- druha vec je tvrdsia a tazsie ide pod kozu- spevy by som najradsej nechal hned niekomu prespievat- je to tam lebo nemam nikoho kto by to za mna rad urobil-a aspon trosku lepsie...-a samozrejme sound by to chcelo lepsi-ale to neriesim-je to pre zabavu- a nepouzivam PC-ani zvukovky ci taketo vecicky-som rad ze si viem pustit internet :-)))

Poslať 10 Júl 2010, 18:54
cujo3000 nováčik
nováčik

Nováčik píše:
každý sme iný...mne sa viac páči práve tá metallicovská odpalovačka :D
ale musím pochváliť zvuk, lebo na to, že je to nahrávané doma, to má vážne super zvuk :wink:

...tak si to povedal celkom presne-zvuk je rovny tej domackej kvality-ale som rad ze sa ti skladba aspon tresku paci

Späť na Vaša kapela, projekty...