Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... MarianGuitar: zariaďujem moje domace štúdio

MarianGuitar: zariaďujem moje domace štúdio

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 09 Jan 2009, 23:11
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

som rad, ze napredujes aj po technickej stranke (myslim HW, nie tvoju techniku hry) :)
Obrázok

Poslať 09 Jan 2009, 23:26
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

styrioci píše:
som rad, ze napredujes aj po technickej stranke (myslim HW, nie tvoju techniku hry) :)

Marek, uvedenu externu zvukovku mam uz skoro rok,len som ju mal v praci aj s notebookom a riesil som na nej nahravky do Cubase CE-4. Ale uz som to teraz (dufam nadobro) prestahoval domov a tento ntb bude sluzit len audio/video ucelom, teda dufam, lebo dcera tam furt ma nejake hry... :lol:
Ale druhy ntb mam na LINUXoch, takze tam toho na hranie nie je moc, tam moze len chattovat... :wink:
Teraz sa rozhodujem, ci predat moje monitoriky EDIROL MA20D a kupit nieco nove, kvalitnejsie.... :?: :!: :idea:
Ale k tomuto zalozim novu temu, tu som si nie isty ani ja... :?

Poslať 10 Jan 2009, 11:24
cico Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Obrázky: 1
Riesenim zvuku cez tu externu zvukovku je to samozrejme podstatne kvalitnejsie aj ked pre potreby pochopenia tvojich cviceni a technik to nie je podstatne :wink:
Život je pes, ale stojí za to!

Poslať 10 Jan 2009, 14:49
ADMIN

marian: myslel som to tak, ze sa ti podarilo skombinovat video s audiom zo zvukovky, co si mi davnejsie spominal :)
Obrázok

Poslať 11 Jan 2009, 17:19
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
marian: myslel som to tak, ze sa ti podarilo skombinovat video s audiom zo zvukovky, co si mi davnejsie spominal :)

Jasne, jasne, len ze sa do niektorych veci musim opat dostat... :wink:
Dnes som znovu skusal nieco cvicbe nahravat a takto dopadlo kratne cvicenie - rozcvicovanie sa v ramci Ciganskej A dur (španielskej) stupnice 8)
http://www.youtube.com/watch?v=ZC6utc400Zg
Zvuk ide zosnimany mikrofonom cez PEAVEY ValveKing ROYAL-8 do ex. zvukovky M-AUDIO FireWire a do NTB do video-programu wmv... :wink:
Naposledy upravil marianguitar dňa 12 Jan 2009, 11:13, celkovo upravené 1

Poslať 12 Jan 2009, 00:20
ADMIN

nahraj aj nieco pjekne, muzikalne :)
Obrázok

Poslať 12 Jan 2009, 11:17
V.I.P.
V.I.P.

styrioci píše:
nahraj aj nieco pjekne, muzikalne :)

No ja myslim, ze keby som pod to hodil nejaku k veci harmoniu s rytmom, ze zrovna tento typ stupnice znie pekne melodicky... :)
Na nejake komponovanie zatial nie je cas. Cely vikend mi zabrala praca okolo nashravania NOVA SYSTEM. Povodny zaznam mal nieco vyse 17 mionut, uprava, strih a titulky a hlavne upload na You Tube a hned bol neskory vecer... :?
Inak rozhodol som sa, ze aj pripadne ukazky na gitarovu univerzitu budem nahadzovat v kratkych ukazkach. Uz len ich upload na You Tube potom trva ovela kratsie... 8)

Poslať 12 Jan 2009, 13:46
ADMIN

mne islo len o nejaku ukazku, kde nebudes len ukazovat ako sa cvici stupnica :) niekedy nestiham pocuvat tak rychlo :lol:
Obrázok

Poslať 25 Jan 2009, 00:53
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

nemas nejake info aj o tej poduske :lol: ale nie...

pekne sutdijko... aj ja by som chcel mat doma take nieco... planujes ho aj prenajimat :?: resp. poskytovat na nahravanie kapelam za nejaky bagatel :?:

Poslať 25 Jan 2009, 01:01
V.I.P.
V.I.P.

GiGi608 píše:
nemas nejake info aj o tej poduske :lol: ale nie...
pekne sutdijko... aj ja by som chcel mat doma take nieco... planujes ho aj prenajimat :?: resp. poskytovat na nahravanie kapelam za nejaky bagatel :?:

No neda sa to nazvat studjom v pravom slova zmysle, je to taka moja domaca pracovna... :wink:
V praci som cast tej vybavy vratane notebooku mal ale bud bolo malo casu alebo som furt bol ruseny telefonmi a vselijakym inym ruchom - ako v obchode... :?
Takze som sa pred koncom minuleho roku rozhodol presunut to domov, kedze sa po svokrovi uvolnila miestnost (nebudem to tu rozoberat, smutna rodinna zalezitost) ale aj taky je zivot :cry:
Do buducna sa budem snazit si postupne doplnat veci, neplanujem nic prenajimat ale v klude pracovat na testoch, recenziach ci zvukovych a obrazovych reportoch o hudobnych nastrojoch a aparatoch vseobecne, asi tak... :wink:
Ale zase na druhej strane sa nebranim mozno v buducnosti nieco povymyslat s niekym, pripadne pomoct niekomu zrealizovat jeho napady ako DEMO, ale to je do buducna... :arrow:

Poslať 25 Jan 2009, 01:08
curahala Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

presne ta chapem marian a drzim palce, nech sa dari. ak by som o niecom vedel, co by sa ti tam hodilo za dobry peniaz, myslim starsie ale hodnotne, urcite ti dam vediet. Napriklad taky basovy lampovy preamp alebo bici automat atd. :)

Poslať 15 Feb 2009, 18:33
V.I.P.
V.I.P.

V.I.P.
V.I.P.

Pridavam videjko po ciastocnej prerabke mojho studijka.
Náhľad do projekčného mini-štúdia Lídl Music Slovakia / marianguitar so zvukovým reklamným spotom v spolupráci s rádiom KISS ... http://www.youtube.com/watch?v=aY0tWPBuqjA

Poslať 06 Mar 2009, 11:38
ADMIN

pekne, mohol si to skratit aby sa ta zvukova stopa neopakovala...a keby kamera neskakala, tak by to bolo uplne dokonale :)
Obrázok

Poslať 06 Mar 2009, 20:59
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

pekne to mas vybavene, len tak dalej :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša kapela, projekty...