Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša kapela, projekty... Moje projekty, skladby...

Moje projekty, skladby...

...miesto na prezentáciu vašej kapely či projektu.

Poslať 12 Jan 2010, 12:41
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

novacik: ty by si chcel hned hura skladat a nahravat, ale predsa nepojdes varit gulas bez toho aby si vedel ako sa vari, ako na to a ake ingrediencie pouzit. vsetko to pride casom, treba zacat s cajikmi, kavyckami, parkami, sackovymi polievkami a casom pride aj gulas :)

keby si nahodou v tom nenasiel ziaden zmysel, tak "trpezlivost, cas, cvicenie a este raz trpezlivost" :wink:
Obrázok

Poslať 13 Jan 2010, 10:51
julors Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Hh, ked som skusal nahravat z Bandita cez direct output cez Award program tak som to musel budit aj zvukovo (kombo) aby sa zvisil vystup directu aby signal bol nahratelný priemerne, vtedy uz ale kvalita mp3 bola strašná. Co bolo vsak zaujímave, že cez multimedialnu klavesnicu (cez mikrofon, platničku) mi to nahravalo ovela lepsie, a ked som si pustil do toho nejaky podmaz z reprákov tak sa výsledný efekt zdal byt prekvapivý, z čoho som do dnes mimo, že ako taky low-end max. tak na skype mikrofon dokáže nahrávať tak zretelne a pomerne čisto!

Poslať 28 Mar 2010, 19:41
Nováčik Obrázok užívateľa
štamgast
štamgast

takze...ja sa nezaprem a preto sem davam tieto 2 veci:
-
-
rad by som to nazval pesnickami, no chcem pocut vas nazor ci to ma nejaku tu umelecku hodnotu :lol: :roll: zvuk velmi hodnotit netreba, je velmi zly ale snazil som sa vydolovat zo zvuku maximum :wink:
dakujem za vsetku kritiku :P
Naposledy upravil Nováčik dňa 04 Júl 2011, 20:30, celkovo upravené 2
New begining :)

Poslať 28 Mar 2010, 19:53
štamgast
štamgast

ked sa otvori odkaz, treba kliknut tam nizsie na to co vyzera ako spustenie videa :wink:
Naposledy upravil Nováčik dňa 04 Júl 2011, 20:30, celkovo upravené 1

Poslať 28 Mar 2010, 23:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

cvic, cvic cvic...a potom sa zacni venovat aj dajakemu nahravaniu, pracovaniu so stopami atd...toto zatial nikam nevedie
Obrázok

Poslať 29 Mar 2010, 11:13
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Poslať 30 Mar 2010, 17:51
štamgast
štamgast

(urmo neplac, radsej povedz nieco co ma posunie vpred) ale dakujem za kritiku...
Naposledy upravil Nováčik dňa 04 Júl 2011, 20:30, celkovo upravené 1

Poslať 30 Mar 2010, 18:02
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Nováčik píše:
(urmo neplac, radsej povedz nieco co ma posunie vpred) ale dakujem za kritiku...ja viem ze to neni boh vi co, ale tak ja si nepomozem a musim furt skladat :roll:

Som na 100% presvedceny, ze urmo to mysli stebou dobre ale tvoje nutkanie skladat nie je zatial podlozene ani znalostami a ani skusenostami a technikou, takze ti spravne radia sustred sa na prvotnejsie veci a ver zew to ta posunie dalej aj v tvojom snazeni - skladani... :arrow:

Poslať 30 Mar 2010, 18:50
urmo Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Nováčik píše:
(urmo neplac, radsej povedz nieco co ma posunie vpred) ale dakujem za kritiku...ja viem ze to neni boh vi co, ale tak ja si nepomozem a musim furt skladat :roll:

Nováčku, ved ale ja už som ti povedal a nie len ja. A aku chces kritiku? Mame tu 7 strán vsakovakych rad kritik a rozborov , staci si len vybrat bratku :D

Poslať 30 Mar 2010, 19:40
Pavl17 nováčik
nováčik

No ja asi sa moc do toho nerozumiem ale ta rytmika mi dojde ako keby si sa skor rozcičoval a nie volačo hral vsak raz hraš tak raz tak aspon mne sa to tak vidi mozna som povedal od veci
Skus volaky rytmus si vymyslet a drz sa ho a podla toho hraj ja si pustim z efektu buben a hram si do toho lebo sam sebe možno to dobre znie ale ak si to volado druhy vypočuje nemusi mu to pripadať moc volake melodicke .
Pôvodne mam uživatela Pavloer ale nemozem na mail sa prihlasit a heslo uz neviem volako ... tak preto pišem odtialto

Poslať 20 Jún 2010, 12:22
štamgast
štamgast

trošku to tu oživím....kúpil som si zvukovku M-Audio FastrTrack USB a teraz makám na skladbách aby som tú zvukovku aj využil :lol: niečo už mám nahraté, no dám to sem až neskôr
ešte doplnenie: okrem zvukovky používam zatial len spevový mikrofón Peavey PVi ktorým snímam kombo a kombinujem tento signál so signálom z Direct Out na kombe...toto potom v Audacity upravujem a dolaďujem nech to dobre znie

Poslať 20 Jún 2010, 12:30
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Čo mas za operačný systém ? lebo mne na vistach i 7 vcelku dost pada audacity, skusal som i kompatibilitu a nové verzie nic. Podstate to používam len na nahratie backtracku, serioznejšia robota sa v tom neda robit.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification

Poslať 20 Jún 2010, 14:30
štamgast
štamgast

ja mám Windows XP a tam to ide v pohode :wink: tak hej len mám dosť slabý PC tak Pro-Tools čo bol ku zvukovke mi nejde...ale dá sa s tým robiť celkom v poho

Poslať 21 Jún 2010, 09:11
Ondskan Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Mne ku Cubase nefungovalo to prepojenie so zoomom tak som sa na to vykaslal.
Guitarist level - 16
Experience/Next level: 64292000/5532600
Gear:
Godin Progression w/ RM Pickups Magic Rails
Schecter C1 w/ SD TB4 + SH2
Laney TT50H
Checha 1x12" open back - Celestion GT12-75
T.C. Electronic G-Sharp
CarlMartin 2Wah
Korg PitchBlack
Alesis iO2 Express + Amplitube 3 + Reaper
http://bandzone.cz/guitarelectrification