Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Osho(va) "výbavička"

Osho(va) "výbavička"

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 15 Aug 2007, 11:38
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ja do ma terorizujem susedov a rodičov tymto:

gitara: squier(kopia stratocastra)
efekt: zoom g2.1u
kombíčko: Peavey Rage 158

basgitara: Cort action bass
efekt: zoom b2.1u
kombíčko: Behringer BT108

zatial si lepšie nemožem ako študent dovoliť, ale svitá na lepšie časy :)
potom budem aktualizovať...najmä čo sa domáceho štúdia týka...

Poslať 15 Aug 2007, 14:01
lubos Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Kazdy nejako zacina alebo zacinal. Dolezite je ci zotrvas a budes to s muzikou mysliet vazne. takze v tomto ti drzim palce a vitam ta na nasom diskusnom fore :!: 8)

Poslať 15 Aug 2007, 14:05
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no joo, mozno keby investujes iba do gitary...alebo iba do basy...tak to je o niecom inom...takto si rozdvojeny, cize je to poslabsie...
ale mozes byt spokojny :wink: v pohode zostavy...casom to bude vsak len lepsie
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 15 Aug 2007, 14:14
Jonso Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

netrap sa s tym "ako vybornu alebo nevybornu" mas vybavu. nech ta zaujima hlavne ako ti to ide a ako napredujes. Tvoja vybava na zaciatok je slusna a ak je chut do hrania, tak ti uz nic momentalne nechyba, inak vytaj na fore. :lol:
Yamaha RGX-321, kombo Marshall 8080S

Poslať 15 Aug 2007, 14:21
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

lubos píše:
Kazdy nejako zacina alebo zacinal. Dolezite je ci zotrvas a budes to s muzikou mysliet vazne. takze v tomto ti drzim palce a vitam ta na nasom diskusnom fore :!: 8)

jasne ze zotrvam...hudba je moja laska...nemozem sa jej vzdat...jedna z mala veci ,ktore ma tesia...takze urcite nevzdam (z vlastnej vole)...a s tymi aparatikmi to bude lepsie...finisujem v skole, budu dake bubaky...no niesom dajaky skvely hudobnik...hram len rok a pol na gitaru...na basu uz tri...tam to je o cosi lepsie...takze na take toto moje "muzicirovanie" to zatial staci...dakujem ti za privitanie... :D

GM_viktor píše:
no joo, mozno keby investujes iba do gitary...alebo iba do basy...tak to je o niecom inom...takto si rozdvojeny, cize je to poslabsie...
ale mozes byt spokojny :wink: v pohode zostavy...casom to bude vsak len lepsie

no jasne...toho som si vedomy...rovnako tak toho, ze ani jeden nastroj nezvladnem dokonale, bo sa venujem dvom...ale co uz ked na Brezovej kde byvam nieje nikto , kto by mal rovnaku alebo aspon podobnu hudobnu viziu ako ja?musim sa "potrapit" sam :) ked dokoncim skolu kupim daco lepsie...teraz davam prasule do home studia... :)

do jedneho prispevku mozes dat aj viac odpovedi na rozne prispevky, staci pouzit trochu kopirovania a citovanie atd...to len tak pre buducnost. inac vitaj

styrioci - rectifier

Poslať 15 Aug 2007, 14:26
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:
netrap sa s tym "ako vybornu alebo nevybornu" mas vybavu. nech ta zaujima hlavne ako ti to ide a ako napredujes. Tvoja vybava na zaciatok je slusna a ak je chut do hrania, tak ti uz nic momentalne nechyba, inak vytaj na fore. :lol:

Tieto slova mozem len potvrdit a suhlasit s nimi. Okrem toho by som pridal silnu volu a kus talentu a budes IN. :lol:
Buldozér ženských sŕdc.

Poslať 15 Aug 2007, 14:31
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Jonso píše:

ved mna to nejak netrapi...ono hrat sa na tom da a na oje "muzikantske schopnosti to staci ak nie aj prevysuje :oops: ale pomaly cvicim...medzitym sa snazim daco nahravat aj ked nieje to bohvie co...ale v prvom rade sa treba zabavat...mna hudba bavi...je to moja radost...ci uz budem "Satriani" alebo nie...stale ma bude bavit a robit mi radost hranie na gitarkach a nahravanie dakych zvukov (nech ziju 70te roky :wink: ) dakujem za privitanie :D

Späť na Vaša výbava