Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Moja výbava - marianguitar

Moja výbava - marianguitar

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 30 Máj 2007, 16:38
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

dusky píše:
Nazdar, ak to niekoho zaujíma, tak prispejem aj ja výbavou. Je toho viac, tak trochu trpezlivosti. Gitary, Gibson Les paul Custom 1973, SG doubleneck, Fender Stratocaster USA, Fender Stratocaster USA EMG David Gilmour, Fender Stratocaster Japan, Fender Telecaster, Fender Jazzmaster, Ibanez Blazer 1981, Gibson The Paul 1979, 12 string Yamaha Pacifica, GodinL.R. Baggo, Washburn J6, Line 6 Variax, 12 string Epiphone accoustic, HB accoustic, Steinberger. A asi 12 Jolan na stenu. Aparaty, Orange OR120 1974, box Orange OR412 1974, Vox AC50 1966 box Vox 2x12, Fender twinreverb 1973, Roland Jazzchorus, Line 6 Flextone IIIXL, MV3 MV2a box Marshall 2196 lead. Efekty MIDI pedal Behringer, Wah Cry baby 95, EH Graphic fuzz, EH flanger 1973, Marshall compressor, Boss CE3, EH Small stone, EH Small clone, Delay Ibanez, Delay Line 6 echopark, Line selector Behringer, EH Holly grail, Blues breaker a Boss Turbo overdrive. Vysielacka Bayer dynamic Opus TS 200. Struny Elixir. Toto celé funguje vďaka Milo?ovi Kováčovi a Lerrymu čo to servisujú. A majstrovi stolárovi Soletovi ktorý na to vyrába neúnavne prepravné kejsíky.

Fíha, máš peknú výbavu... :shock:
Z úplných špeciálít sa viem pochváliť dvomi exemplármi čo vlastním - okrem kopy všeličoho iného.
1/ lampový preamp CARVIN X-Quad (4 kanály 9 elektróniek, 4 mono ef. slučky dve stereo slučky, speaker emulátor, 5-pásm. graf. ekvalizér reverb a kopec iných vymožeností.
2/ Tube preamp a multiefekt processor PEAVEY TUBEFEX, 2x12AX7 lampy v preampe a DSP prosessor, dedeček ale ešte dnes s fantastickym zvukom. Ako na hranie na koncert to u? nie je. Prepínanie DSP jednotky je dos? pomalé. Ale do ?túdia ako zvukový zdroj úplna paráda... 8)

trosku som porobil poriadky a rozdelil jednu temu na samostente temy pre kazdeho uzivatela. tato sekcia je naa to urcene tak je zbytocne (a hlavne neprehladne) mat "vsetko" v jednej teme

dik za pochopenie - styrioci (rectifier)

Poslať 30 Máj 2007, 16:49
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

marianguitar píše:

1/ lampový preamp CARVIN X-Quad (4 kanály 9 elektróniek, 4 mono ef. slučky dve stereo slučky, speaker emulátor, 5-pásm. graf. ekvalizér reverb a kopec iných vymo?eností.
2/ Tube preamp a multiefekt processor PEAVEY TUBEFEX, 2x12AX7 lampy v preampe a DSP prosessor, dedeček ale e?te dnes s fantastickym zvukom. Ako na hranie na koncert to u? nie je. Prepínanie DSP jednotky je dos? pomalé. Ale do ?túdia ako zvukový zdroj úplna paráda... 8)

Ahoj, no ten CARVIN X-QUAD by ma zaujimal. Po?li nejaké bli??ie info, či link, nech to kuknem. To bude niečo ako sa hovorí star?ie ale stále bomba, dik. :lol:
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 30 Máj 2007, 17:20
V.I.P.
V.I.P.

[quote="klocek"]Ahoj, no ten CARVIN X-QUAD by ma zaujimal. Po?li nejaké bli??ie info, či link, nech to kuknem. To bude niečo ako sa hovorí star?ie ale stále bomba, dik. :lol:[/quote]

Tu je link na bli??ie údaje CARVIN X-Quadu.
http://www.carvinmuseum.com/decade/imag ... dxamp.html

Poslať 03 Júl 2008, 19:04
Pyryngos Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

marianguitar, nebolo by aj nejake foto tej zostavy, velmi by ma to zaujimalo: O))

Poslať 03 Júl 2008, 21:07
V.I.P.
V.I.P.

Pyryngos píše:
marianguitar, nebolo by aj nejake foto tej zostavy, velmi by ma to zaujimalo:O))

No vsak nejake to foto je aj o tej aparature s akcie v tatrach:
http://www.musicreport.sk/musicreport-s ... -reportaz/
alebo v VIP bazare ale nie na stranke bazar ale na hlavnej stranke lidlmusic:
http://www.lidlmusic.sk//?id=457
... 8)

Poslať 04 Júl 2008, 09:24
tono Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

ten CARVIN vyzera byt riadny peklostroj :lol:
Buldozér ženských sŕdc.

Späť na Vaša výbava