Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava LP_drummer´s gear

LP_drummer´s gear

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 03 Okt 2007, 23:32
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

jedine LP_drummer a Sonor, tam medzery nenajdes
sam sa k tomu priznal, ze je sonor maniak :lol:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 05 Okt 2007, 09:33
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no tak zase az taky odbornik som neni,samozrejme ze aj u mna sa najdu nejake nedostatky...a budem rad ked ich odstranim...
ozaj,najde sa tu este nejaky Sonorak jak som ja a mmimoman :?:
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 07 Dec 2007, 10:20
inventár
inventár

takze po tom,co som sa rozhodol osadit na kopak novu blanu,tak som si objednal Evans Emad a poviem vam,ze to je peklo...taky zvuk som davno nepocul...v kombinacii s tym mojim javorovym krasavcom,to je paradicka...takze musim podakovat radeq-ovi za radu,trosku som vahal nad vyberom,ale on ma utvrdil v tom,ze Emad je perfektna volba,a mal pravdu...kopak je zase (nie ze by bol nejaky tretotriedny) o niekolko tried vyssie...zaroven som sa rozhodol predat tu moju predchadzajucu blanu Evans Genera EQ2 Clear...link : http://forum.lidlmusic.sk/viewtopic.php?p=7761#7761
Naposledy upravil LP_drummer dňa 28 Jan 2008, 14:09, celkovo upravené 1
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"

Poslať 07 Dec 2007, 22:13
mmimoman nováčik
nováčik

nooo tak to potom gratulujem k tej blane...aj ja nad nou rozmyslam...jedine co ma odradza od okamzitej kupy je to ze momentalne mam ine priority (s trochou fantazie si viem predstavit nove bicie...a ked nie tak nejaka crash :D )

Poslať 08 Dec 2007, 10:06
inventár
inventár

no,ale ti poviem ze ked dojde na rad priorita kupit blanu,tak myslim ze ked kupis emad tak neolutujes...je to parada 8)

Poslať 09 Dec 2007, 01:10
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

mozem potvrdit, hra to o par tried vyssie ako ine blany evans co som mal moznost pocut...nehorazne tlaky a pritom perfektna konkretnost a univerzalnost...super volba :!:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 04 Mar 2008, 15:25
inventár
inventár

dostala sa mi do ruk hajtka Sabian B8 14"...ma taky temnejsi charakter,spodkovejsi zvuk...a to mi veru vyhovuje takze asi si u mna chvilku pobudne....a este som sa zabudol pochvalit s chinou...je to sice Stagg Lion,ale tym ze je tenka sa lahko a nadherne rozovzuci a ma fakt po..ci zvuk...inak by som ju nedrzal :lol: 8)

Poslať 11 Mar 2008, 13:51
Style Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Zdar LP_Drummer, troska som sa odmlcal, ale ja to hned napravim, ako pozeram, stale rozsirujes svoju zostavicku, otazka znie, kedy bude rampa :) alebo uz aj tu mas niekde v merku?

No aby som nezaostal...kazdy tu uz vie, ze ja mam "obycajne" BASIX Custom 717 Tobacco fade a dokupil som si bajecny malicky prechodik 8"x8" a samozrejme osadil ho opat Evans g2 no neuveritelny zvuk....ale som sa musel trosku obracat, kym som celu zostavicku naladil tak, aby mi to hralo podla chuti....no a co sa tyka Evans Emad....ja mam nato len jeden a myslim, ze vystihujuci vyraz : TUCNE SZVINSTVO :D uz ju mam aj ja a je to uplne peklo....aj ked moja EQ2 bola bajecna, toto je min. o triedu lepsie...ak nie viac :) takze drummovaniu zdar a koncertom chvala :)
Basix Custom 717, Meinl, Yamaha Flying Dragon - DD, Evans.

Poslať 11 Mar 2008, 14:34
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Poslať 12 Mar 2008, 10:38
inventár
inventár

jj...mozem potvrdit,marian prichystal perfektne ceny na Evans blany...
ja som vymenil komplet obidve blany na rytmicaku,a majo mi na ne spravil neskutocnu cenu....takze myslim ze mam dalsi dovod pouzivat Evans-y :lol:

Poslať 12 Mar 2008, 10:42
inventár
inventár

2 STYLE:
no o rampe ani neuvazujem,moc sa mi to nepaci,ono sa zda ze mam stale nieco nove,ale teraz som napriklad kupil hajtku,ale staru som dal prec....cize nemam toho az tak moc...sak vid podpis.tam je vsetko...a neni toho az tak moc...a co sa tyka tej Emad,tak to mas pravdu,je to peklo...a vidim ze najpouzivanejsie blany na kopak su EQ2 a potom prechod na Emad...Style uz si asi 5. clovek o ktorom viem vratane mna co z EQ2 presiel na Emad...sak ale stoji to za to,ten kopak hra nenormalne...len treba davat pozor na ten prstenec,aby sa nezacal odlupovat,treba s tym opatrne narabat pri prenasani ci davani blany dole z kopaku a naspat...tak vela stastia a drummerovaniu zdar 8)

Poslať 18 Mar 2008, 13:37
inventár
inventár

:twisted: vcera 17.3.2008 nastal konecne den "D" ... po dlhom predlhom cakani,sa ku mne konecne dostala brand new crashk-a ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM CRASH 18" ... a myslim ze k tomu netreba moc hovorit 8) Custom je custom...a Zildjian je proste Zildjian...ten zvuk nema najmensiu chybu... :P takze som nanajvys spokojny
inak P.S. : ostatni sa tiez mozu s nami podelit ak im do zbierky pribudne nejaky novy kusok...len smelo do toho :!: :twisted:

Poslať 18 Mar 2008, 16:49
spyros inventár
inventár

LP_drummer píše:
:twisted: vcera 17.3.2008 nastal konecne den "D" ... po dlhom predlhom cakani,sa ku mne konecne dostala brand new crashk-a ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM CRASH 18" ... a myslim ze k tomu netreba moc hovorit 8) Custom je custom...a Zildjian je proste Zildjian...ten zvuk nema najmensiu chybu... :P takze som nanajvys spokojny
inak P.S. : ostatni sa tiez mozu s nami podelit ak im do zbierky pribudne nejaky novy kusok...len smelo do toho :!: :twisted:

Ta inak bicie su pre mna spanielska dedina, ak sa ide do detailov... uz sa tesim na workshop :-D
MusicMarket.sk - tvoj najoblubenejsi eshop :-)
Terazky hram: Fender Telecaster 52 Vintage, Fender Telecaster Jim Root, Tokai LesPaul Reborn

Poslať 18 Mar 2008, 17:21
inventár
inventár

no tak to si pripravim fakt nieco speci...aj ja sa tesim...bude fakt haluz...fajna akcia to vypada byt

Poslať 17 Sep 2008, 16:24
Emil F. nováčik
nováčik

LP_drummer píše:
no ale pocul som ze 3007,ale vobec celkovo rada xxx7 ma zevraj dost shitne drevo a tenke...takze to nie je to co by malo byt... :cry:

Zdravím!
Trošku ma mrzí že môj prvý príspevok na tomto fóre musí byť reakciou na takýto blud..
Milý LP drummer... fakt si myslíš, že bubny za 38litrov v štandarde by nemecká firma vyrábala zo "šitného" dreva??? Myslíš, že by tým neriskovali reputáciu? Btw, ako si na to prišiel??? Vrabce štebotali?
Okrem toho, neviem či si postrehol, všetky moderné bubny s tenkostennými korpusmi vyrábajú firmy od Adam cez Pearl, Sonor, Noble and Cooley Spaun po Yamahu už asi 8 rokov -niektoré aj 15-... Dokonca sú custom firmy, ktoré dokážu urobiť brezový korpus pod 4mm hrúbky (pozri si toto www.kumu.fi - na rozšírenie obzoru..)
Vieš aké vlastnosti má tenkostenná breza oproti vintage javoru a ten oproti heavy buku??? Predpokladám, že si to nevidel ani na obrázku, nie aby si to počul...:wink:
akokoľvek... Ak o niečom nič neviem, nemudrujem.. Zbytočne motáš ľudí na nezmyselné a neopodstatnené domienky... :wink: Thnx!!

Zdravím! Emil
edit: rád Ti predvediem a vysvetlím rozdiely na tohtoročnej MUZIKE v Prahe.. stav sa v stánku SONORu... :lol:
Naposledy upravil Emil F. dňa 17 Sep 2008, 16:33, celkovo upravené 1

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša výbava