Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Lampová klasika

Lampová klasika

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 14 Máj 2007, 23:45
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

AJ ke? som vyrastal len na multiefektoch (vtedy to pri mojom hraní bolo veľmi praktické a účelné), dnes u? pou?ívam aj lampové veci, hoci dos? zo zvukom laborujem (taký malý Gilmour). :)
Doma mám niekoľko preampov, aktuálne CARVIN X-Quad 4 kanal, ktorý ma 4 mono a dve stereo efektové slučky. Do clean1 mám pichnutý CS-3 compressor (ale chcem zohna? CS-2), a do dvoch stereo slučiek idu processory KORG A3 a TC Electronic G Major. :arrow:
To celé ?eniem alebo do referenčného all-tube 20/20W power-ampu BLEY (doma a v men?ích priestoroch, alebo ak ideme viac jammova? tak mám 2x100W Starfield - anglikú lampovú klasiku alebo Mashall MS9100 Dual mono block 2x50W.
Ale ako to my muzikanti vieme, aj já často s tymito vecami laborujem. 8)

Poslať 20 Máj 2007, 17:39
obert Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

Mám nasledovnú výbavu a dúfam, ?e to nie je výbava konečná: gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R s lampou v predzosilňovači. Strojím sa dokúpi? nejaké 50W kombo, po letnej brigáde... :D
Elektroakustická gitara Nashville NW20CSB, Sguier Strat + kombo Nashville NW15R

Poslať 25 Máj 2007, 19:25
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

No..ja mam gitarky dve..Cort X6 a Jackson DK2 Dinky..aparat mam Behringer LX1200H digitalna hlava 2x60W stereo alebo 120W mono+ bedna od toho isteho vyrobcu 4x12" 2x200W stereo alebo 400W mono..hlavu nakopavam lampovou krabickou TUBE DRIVER+ od Excellentu (s venovanim Prosound for ArEs :wink: )..

v dohladnej dobe chcem kupit trojkanalovu 100W hlavu MESA BOOGIE Dual Rectfier s pouzitim jestvujucej bedne..a chcem teda co sa tyka gitary dat postavit sedmicku ako sa hovori priamo "do ruky"..

Poslať 17 Mar 2008, 14:25
KaoSpiturang Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Ja mam gitaru BC RICH Bich, NJ series - uz ju mam dost dlho a je to na nej pomaly vidiet... :D a aparat mam v podstate este stale novy - ako inak z LIDL MUSIC z Piestan ;-) - Hlavu Peavey 6505+ a bednu Peavey Valveking 412 Slant.

Poslať 18 Mar 2008, 09:11
juraj Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

KaoSpiturang píše:
Ja mam gitaru BC RICH Bich, NJ series - uz ju mam dost dlho a je to na nej pomaly vidiet... :D a aparat mam v podstate este stale novy - ako inak z LIDL MUSIC z Piestan ;-) - Hlavu Peavey 6505+ a bednu Peavey Valveking 412 Slant.

A ako sa drzi na tej gitare Floyd rose? V pohode? Kamene a tak?
Zaujimalo by ma ako ti to hra s tym Peavey 6505+.pocul som ze je to hlavapar excelans.

Poslať 18 Mar 2008, 10:29
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

juraj píše:
KaoSpiturang píše:

A ako sa drzi na tej gitare Floyd rose? V pohode? Kamene a tak?
Zaujimalo by ma ako ti to hra s tym Peavey 6505+.pocul som ze je to hlavapar excelans.

No to by zaujimalo aj mna, pretoze som sa stretol s pripadmi, kedy po velmi kratkej dobe bol FR uplne zatupeny (v mieste ohybania), co svedcilo o nekvalitnom a nekalenom materialy, co by na gitare v tejto cenovej relacii nemalo byt... :wink:

Späť na Vaša výbava