Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Dugo a jeho brutal veci!!!

Dugo a jeho brutal veci!!!

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 22 Jan 2009, 00:13
Sammko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

dugo prepac za OT. marian o ampoch sa budem musiet trochu viac priucit pretoze o nich viem prd ... nemohol by si mi dohodit nejake odkazy zo zakladnymi vecami ? alebo aspon keby si mi to tuna namatkovo vysvetlil ? moje otazky : co je to preamp a koncak diki za odpoved

p.s ak to spati v tejto teme kludne to zmas
Ibanez AR 300
Behringer GMX 210
Boss DD 3
Radsej rozliat s Parkinsonom ako zabudnut vypit s Alzheimerom

Poslať 22 Jan 2009, 10:30
Dugo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

Sammko píše:
dugo prepac za OT. marian o ampoch sa budem musiet trochu viac priucit pretoze o nich viem prd ... nemohol by si mi dohodit nejake odkazy zo zakladnymi vecami ? alebo aspon keby si mi to tuna namatkovo vysvetlil ? moje otazky : co je to preamp a koncak diki za odpoved

v pohode len si tu kludne piste ja milujem OT :lol:

som s nim zatial velmi spokojny, kapelu to utiahne bohovsky, to kombo dokaze prehlusit aj bicie (pouziva ho aj mato durinda) a hlavne sa mi na nom hodia zabudovane efekty ktore pouzivam.. ako echo, phaser, delay, autowah :lol: za ktory mi kazdy nadava ale mne sa to lubi...
je to predsa len vox takze da sa na nom nastavit dobry zvuk (v nastaveniach treble, middle a bass som okopcil Jimmyho Pagea ale s modernym soundom a vela gainom), pocul som na moj zvuk na koncertoch pochvalne reci.. :)

posud sam tu mozem ukazat nejake solo: http://www.youtube.com/watch?v=1bJFtWsOY0U&feature=channel_page
:twisted:
pozri si aj ine nahravky z koncertov tam ho budes pocut v plnej sile, lebo na deme co sme nahrali s kapelou som hral cez celolampu a to uz je ine... :)

Poslať 22 Jan 2009, 11:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Sammko píše:
marian o ampoch sa budem musiet trochu viac priucit pretoze o nich viem prd ... nemohol by si mi dohodit nejake odkazy zo zakladnymi vecami ? alebo aspon keby si mi to tuna namatkovo vysvetlil ? moje otazky : co je to preamp a koncak diki za odpoved

odporucam prestudovat si tuto sekciu fora - aparaty
zaujimava je celkom aj tato tema - ako su riesene hi-gain lampove aparaty
pripadne tato - Clanok o lampovych zosilovacoch a tiez ta moze zaujimat aj lamparen na musicreporte

tato tema je o dugovom vybaveni, takze na svoje otazky hladaj odpovede v prislusnej sekcii, resp temach. :wink:

diky za pochopenie
styrioci/rectumfrier (:lol:)

Dugo píše:
ale sak nech si pisu aj tu mne to nevadi vobec. suvisi to s mojou vybavou :P

aky zmysel ma, ze tu sa bude nieco rozoberat to, co by sa malo rozoberat v uplne inej teme? a ked potom niekto bude hladat odpovede na podobne otazky tak to ma hladat v tvojej teme alebo v temach na to urcenych?

pravidlo c.3 hovori jasne:
3. Používajte zmysluplné názvy nových tém, píšte do na to určených tematických oblastí na fóre. Uľahčíte tým prácu moderátorom a administrátorom, samozrejme aj samotným diskutujúcim. Nezmyselné názvy tém budú premenované, prípadne zmazané.

tymto povazujem tuto debatu za ukoncenu a dufam, ze dalsia diskusia v tejto teme sa uz bude venovat dugovej vybave a vyhradzujem si pravo prispevky netykajuce sa tejto temy zmazat, pripadne presunut do inej temy ak bude diskusia o niecom zmysluplnom ;)

dakujem za pochopenie

marianguitar píše:
Dugo píše:
ale sak nech si pisu aj tu mne to nevadi vobec. suvisi to s mojou vybavou :P

A ako suvisia jeho otazky o zakladnych pojmoch na ktore sa pyta s tvojou temou :?: :?
Naposledy upravil styrioci dňa 22 Jan 2009, 13:47, celkovo upravené 1
Obrázok

Poslať 22 Jan 2009, 12:12
briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

posud sam tu mozem ukazat nejake solo: http://www.youtube.com/watch?v=1bJFtWsOY0U&feature=channel_page
pozri si aj ine nahravky z koncertov tam ho budes pocut v plnej sile, lebo na deme co sme nahrali s kapelou som hral cez celolampu a to uz je ine... :)

To nebolo vobec zleee :P od tej epiny som cakal menej heh ale znelo to ozaj mastne :P len tak dalej.

Poslať 22 Jan 2009, 13:40
Dugo Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

briann68 píše:

To nebolo vobec zleee :P od tej epiny som cakal menej heh ale znelo to ozaj mastne :P len tak dalej.

Dik kamo :wink: budem sa snazit :wink:

Predchádzajúci

Späť na Vaša výbava