Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Moja korejcanka a nieco k tomu

Moja korejcanka a nieco k tomu

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 07 Feb 2009, 15:46
Sammko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

no takze nabeton idem kupit SH 4 ... chcem sa opytat s tym SH 2n jazz model mozem hrat aj tvrdsiu hubu ? viac gaimu ? v pohode ?
Ibanez AR 300
Behringer GMX 210
Boss DD 3
Radsej rozliat s Parkinsonom ako zabudnut vypit s Alzheimerom

Poslať 07 Feb 2009, 15:56
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Sammko píše:
no takze nabeton idem kupit SH 4 ... chcem sa opytat s tym SH 2n jazz model mozem hrat aj tvrdsiu hubu ? viac gaimu ? v pohode ?

SH-4 je fakt dobra volba. Zo snimacom Sh 2n nemam skusenosti... :wink:

Poslať 07 Feb 2009, 17:49
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

Sammko píše:
velmi casta kombinacia prave do "tvrdackych" gitar u roznych renomovanych znaciek
Obrázok

Poslať 07 Feb 2009, 19:38
Sammko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

inac chcel som zalievat tie moje IBZ snimace . no vysruboval som jednu srubku na krytke a cela srubka bola vo vosku aj dnu bolo vidno ze je vosk ... neviem preco napiskavaju . moze to byt v elektrike ? v gitare ?
Ibanez AR 300
Behringer GMX 210
Boss DD 3

Poslať 27 Feb 2009, 02:57
GiGi608 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Sammko píše:
inac chcel som zalievat tie moje IBZ snimace . no vysruboval som jednu srubku na krytke a cela srubka bola vo vosku aj dnu bolo vidno ze je vosk ... neviem preco napiskavaju . moze to byt v elektrike ? v gitare ?

napiskavaju :?: tym si myslel ze chytaju prilis velku vazbu :?:
tak pri hre nesed na aparate alebo pri nom nebud polmetra... to budu piskat vzdy... a najma ked je vyhuleny resp ked je na nom nastaveny velky gain... to ti bude piskat aj na snimaci za tisic eur...
a ak myslis piskanie pri hre ako flazolety... ked zahras nejaky ton a on piska...
tak mozno zle drzis trsatko... popripade si si nezvykol na nieco na tej gitare... minule som hral na RG s 8mickami strunami a tam som omylom vyludzoval prilis vela flazoletov... tam na to netrebalo velku namahu... na tych8mickach... mozno je chyba v tomto...

nechcem z teba robit blbeho... len neviem ake napiskavanie myslis...

Poslať 07 Mar 2009, 17:40
Sammko Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

no vem ako zneju flazolety a viem ako znie piskot snimacov no neviem kde je chyba ... a nehovor mi ze kvalitny snimac hnusne napiskava ak mas trochu vyhuleny aparat a na kombe nesedim som tak 2 az 3 metre od neho
Ibanez AR 300
Behringer GMX 210
Boss DD 3

Predchádzajúci

Späť na Vaša výbava