Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava Briann vybava sice trosku oneskorene ale predsa :P

Briann vybava sice trosku oneskorene ale predsa :P

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

briann68 Obrázok užívateľa
domáci pán
domáci pán

Takze moje vybava ak sa to tak da nazvat radsej popisem na com som som zacinal aby toho bolo viac :D Takze samozrejme prva bola spanielka bohuzial uz neviem co bola zac viem ze to bol nejaky cesky vyrobok. Dalej prva elektricka gitarka bola Jolana telo typu stratocaster s jednym kobylkovym HB. Paradny zvuk co som si uvedomil az ked som ju predal :D ale cchela zrenovovat. Tuto gitarku vymenil Squier stratocaster bullet uz s novou Zoomkou 505II. To bolo za cias mojej by-byvalej kapely. Dalej som kupil Epiphone Dot Studio ciernu verziu :) nutne vymenit snimace planujem tam dat Dirty Fingers od Gibsonu a este pred nou som si kupil krabicku Johnson DEQ2 Distortion. Kombo som nikdy nemal nejako som stale mal statsie ze som vlastne nepotreboval bolo v skusobni atd. No samozrejme terz uz si idem kupit aj kombo nova skusobna nova kapela a uz by sa patrilo :P Planujem momentalne koli obmedzenosti financii len Fender Frontman 212R a neskor asi Valvekinga halfstack :)

Späť na Vaša výbava