Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava moja vybava

moja vybava

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 10 Dec 2008, 16:46
sissa Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

úplnymi zaciatkami ma previedla akustika-jumbo Stagg :lol: ..ale svoj ucel splnila;)po case sa k stalym obyvatelom mojej izby sa pridala hollow body gitara Ibanez AJD71t-BK a kombicko na cvicenie Vox valvetronix(15W) :) a prilezitostne nas navstevuje klasicka gitara Yamaha C-40..tolko ta moja pochvala :lol:
"Čím viac do toho dáte, tým viac v muzike získate."

Poslať 10 Dec 2008, 23:01
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sissa píše:
úplnymi zaciatkami ma previedla akustika-jumbo Stagg :lol: ..ale svoj ucel splnila;)po case sa k stalym obyvatelom mojej izby sa pridala hollow body gitara Ibanez AJD71t-BK a kombicko na cvicenie Vox valvetronix(15W) :) a prilezitostne nas navstevuje klasicka gitara Yamaha C-40..tolko ta moja pochvala :lol:

Len poznamocka k tvojmu textu pod ciarou....
Je sranda, ze S.Vaia ja vnimam skor ako rychleho hraca nie feelingistu.
Na pocitovu hru mam inych hracov... :)

Poslať 10 Dec 2008, 23:24
sissa Obrázok užívateľa
nováčik
nováčik

suhlasim, tiez mi je to divne, ale vravim si, ked uz to je jeho citat...ale kazdopadne sa ho chystam zamenit, pripadne (sorry Steve), autora odstranim , aby nerusil samotnu inak mudru myslienku :lol: :lol:
"Čím viac do toho dáte, tým viac v muzike získate."

Poslať 11 Dec 2008, 12:11
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

sissa píše:
suhlasim, tiez mi je to divne, ale vravim si, ked uz to je jeho citat...ale kazdopadne sa ho chystam zamenit, pripadne (sorry Steve), autora odstranim , aby nerusil samotnu inak mudru myslienku :lol: :lol:

Ale..., to je v pohode. To som len ja splechol svoj nazor a pohlad na tuto vec, nic sa nedeje.
Je to dobre aj tak ako to je.... :) :wink:

Späť na Vaša výbava