Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava GM_viktor gear

GM_viktor gear

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 05 Okt 2007, 19:23
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

Osho píše:
styrioci píše:
Osho píše:
jo a nejaku stranku, kde by som to mohol pozriet?ci len normalne PRS stranka?ci uz aj nejaka slovenska?

http://prsguitars.com/products/index.html#
a slovensku stranku, z ktorej sa daju objednat ti mozem poslat akurat cez SS v pripade zaujmu
btw nejako sme OT..ak viktor chce, tak nech spravi poriadok :wink: ak mu to nevadi tak ok..

jo dakujem...stranku prs som uz velakrat pozeral...ak chces posli cez ss, ale aj tak to budem chciet riesit cez lidl music :lol:

Na PRS gitary (inak tieto gitary maju intermedialnu menzuru) skusim zistit kontakt. Ak by si sa rozhodol pre konkretneho CORTa, tam nie je problem. Z MARISSom si dost bartrujeme tovar, takze to by som ti vedel zohnat za cenu ako u dovozcu. :wink:

Poslať 06 Okt 2007, 08:29
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
v pohode...
lidlmusic nerobi prs gitarky, tak by im to vadit nemalo, ked niekto poradi kde to zohnat...kebyze ich maju a povies ze ber to odtial, ta sa to viac oplati, to by vadit mohlo...
kazdopadne, cort je dobra znacka..pomer cena a kvalita predbieha ine znacky v tejto cenovej relacii...ale je to najma o vkuse...ked chces PRS tak rozmyslaj aj nad tou SE seriou...ale budes musiet menit snimace :wink:

skoda ze nerobia PRSky alebo ich nejake kopie :cry: skusim to popozerat...snimace budem menit zarucene :lol:

Poslať 06 Okt 2007, 12:32
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

marian: tusim aj nejaka predajna v TN dovaza PRS SE. myslim, ze Dovina a ta je v nejakom vztahu s marrisom, ak sa mi dobre mari..
Obrázok

Poslať 06 Okt 2007, 13:30
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

osho, ved napis majovi ze chces Cort M600, to mas kopiu PRSky za super peniaze, tuto vyssie pisal ze Cort nie je problem...
pozri si celu M seriu od Cortu, robia ich viac..M200, M520, M600, M800/900 a M Masterpiece (ta stoji vyse 50 tisic :lol: )
http://www.cort.co.kr/english/products/ ... ries_id=38
a tu mas nieco o kazdej z nich popisanehttp://www.guitarplayer.com/art ... ec-03/1642
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 06 Okt 2007, 13:33
inventár
inventár

ja teraz dost ze umieram z tej M900-vky...a z toho masterpiecu este viac, ale ten je uz sakramentsky drahy...ael tu M900 si skusim zohnat, ma piezo snimac, je to pololubovka, keby tam dam nejake gibson snimace tak to moze hrat fest husto :twisted:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 06 Okt 2007, 15:49
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

:shock: cooooooooo....aj ja chcem tu M900-ku....clovece,dobryyyy vkus.....aj ja kceeeeem :(
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 06 Okt 2007, 22:06
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

a co tak rovno PRS Hollowbody? 8)
Obrázok

Poslať 07 Okt 2007, 15:13
inventár
inventár

zas az tak strasne vela nekradnem :lol:

Poslať 11 Okt 2007, 08:55
Osho Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
zas az tak strasne vela nekradnem :lol:

ako pozeral som na nete tie PRSky a su fakt nadherne, ale gitarka za 20 litrpv sa mne kupit este zatial neoplati...navyse by som robil hanbu firme PRS :oops: :lol: takze to vyriesim tym Cortom...neviem este ktory si zoberiem, ale nieje to este az tak aktualne..nemam totizto zatial potrebnu financnu hotovost na kupu...ale coskoro sa mi to snad podari dat dokopy...dakujem za rady :lol:

Poslať 21 Nov 2007, 19:43
inventár
inventár

nejake pictures mojich nastrojov:
http://fotoalbumy.azet.sk/gm_viktor/moj ... 8b9ce74574

a este nejake tie aparaty:
http://fotoalbumy.azet.sk/gm_viktor/moj ... 8b9ce74574

styrioci/rectifier 21:28 21.11.2007 píše:
dovolil som si upravit ti prispevok tak, ze som namiesto obrazkov dal iba linky na tvoje galerie na azete, kedze tie obrazky nejako blbnu a svietili tu iba azet loga...ked chces tak si to uploadni niekde inde :wink:

Poslať 12 Jan 2008, 11:02
Markorum nováčik
nováčik

nepredal by si toho corta?

Poslať 13 Jan 2008, 02:47
inventár
inventár

chalan, za 50 je tvoj :lol:
ale nie, je to gitara ktora sfukla uz 100x drahsie nastroje...proste neuveritelny kus...kupil som ju od jednej baby ktora ani nevedela poriadne hrat a jak som na nej prvykrat brnkol tak som sa skoro dosral...ta gitara ma nehorazny potencial a je to moj milacik podla ktoreho som si dal na predlho spravit gitaru (okopceny krk)
hovorim, keby mi napises serioznu ponuku mozno sa necham ukecat..ale chcel by som minimalne 20, za menej sa to neoplati...ved ked tak pridi vyskusat a uvidis co je to za massko :wink:

Poslať 13 Jan 2008, 02:48
inventár
inventár

marianguitar píše:
Viktor, este tu aj kseft urobis.... :lol: :) :D !

majo, tuto m600 su raz predal...ale plakal som potom dlho a odkupil som ju od noveho majitela spat :lol: :lol: neviem ci este raz spravim tu chybu..ale lakam ma Gibson LP Custom a nejake peniazky by sa zisli...bozie cesty su nevyspitatelne :P

Poslať 13 Jan 2008, 12:33
Markorum nováčik
nováčik

tak z toho asi nic nebude, moj rozpocet je zhruba 12k

PredchádzajúciĎalší

Späť na Vaša výbava