Gitarová výuka - konzultácie - workshopy

Nová sekcia na diskusnom fóre "Gitarová výuka - konzultácie - workshopy"

Obsah fóra Ostatné Vaša výbava GM_viktor gear

GM_viktor gear

...založte si vlastnú tému a pochváľte sa na čom hráte

Poslať 30 Máj 2007, 16:47
GM_viktor Obrázok užívateľa
inventár
inventár

zdravim, takze aj ja vam napisem nacom momentalne hram...
popripade mozem neskor pridat archiv co vsetko som vlastnil, ak si este vobec spomeniem :lol:
veci, na kt. momentalne hram mam aj v podpise a snazim sa to aktualizovat...takze tuto temu zakladam rpeto, aby som vam ich blizsie popisal a podiskutovali co a ako :wink:

Gitary
momentalne mam len tri, stare dobre casy ked som nevedel kam mam gitaru opriet :lol:
Jackson RR CUSTOM SHOP (DiMarzio pickups)
HandMade Stratocaster (Fender pickups)
Vintage® V100MRHB ICON Series

Efekty
postupne som presiel od krabiciek na multak do racku
Boss GX-700 + Behringer FCB1010
a este trpezlivo ocakavam kamosa z USA, ktory mi prinesie kvakadlo, bud nejaky morley alebo dunlop do racku 8)

Aparáty
eXcellent GMV signature model (4-channel, alltube, 40W)
takze, dal som si prosoundovi vyrobit vlastnu hlavu, este stale je v stadiu vyroby, ale docasne mam od neho jeho najnovsi trojkanalovy preamp do racku + zosilovac (6L6) do racku. Zato mu velka vdaka, ved kt. iny vyrobca by mi docasne pozical aparat kym mi vyrobi moj vlastny signature...
Marshall 2550
marshall hlava, slashov signature model...pouzivam ju uz iba zbezne, dal som sa na iny styl...ale sola na nej vyzneju perfektne, proste - marshall je marshall
Marshall 1936
bedna, staci mi 2x12...mam v nej repraky Celestion G12H-30...cize spolu len 60W, ale v pohode mi to staci
tato bedna bola rok pod dual rectifierom (100W) a prezila to, cize ked som jej ubral zataz hadam ma nesklame :lol:
Naposledy upravil GM_viktor dňa 12 Júl 2007, 22:23, celkovo upravené 1
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 30 Máj 2007, 23:44
TIPEK Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

foto toho ?eckeho by bodlo §§§§§§§ :D :D :D :D :D :D :D :D
Yamaha EG112,HOME MADE telecaster tipek custom, epiphonky specialky :D
digitech rp80,HOME MADE lampač fender black jambo 94" ,boss NS2, fender pt-100,upraveny dunlop JH1,ehx small stone,boss ds1 marshall guvnor atd atd .....

Poslať 31 Máj 2007, 15:50
inventár
inventár

pofotim a poslem :wink:
treba hrat...je jedno na com, zo vsetkeho sa da dostat slusny zvuk...ale mesa to isti :)

Poslať 08 Jún 2007, 22:27
klocek Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

GM_viktor píše:
marshall hlava, slashov signature model...pouzivam ju uz iba zbezne, dal som sa na iny styl., proste - marshall je marshall

To s tou hlavou Marshall 2550 (..ale sola na nej vyzneju perfektne) by som trochu polemizoval. Záleží totižto aká je predstava o zvuku a od štýlu ktorý robíš. :D
Mne sa páči zvuk JSX, len škoda že to je cenovo tak Hi. Hold za kvalitu sa musí paltiť! Mal som možnosť popočúvať aj ďalšiu z "vlajkových lodí" firmy PEAVEY hlavu PENTA. Neskutočne vriabilné a dobré ale má to pre live hru nednu podstatnú nevýhodu. Je to Single kanál. :oops:
Inak PENTA by si zaslúžila samostatnú tému. Je to vec.
Nech žije muzika a muzikanti!

Poslať 08 Jún 2007, 22:34
mupino Obrázok užívateľa
okukávač
okukávač

klocek píše:
To s tou hlavou Marshall 2550 (..ale sola na nej vyzneju perfektne) by som trochu polemizoval. Záleží totižto aká je predstava o zvuku a od štýlu ktorý robíš. :D
Mne sa páči zvuk JSX, len škoda že to je cenovo tak Hi. Hold za kvalitu sa musí paltiť! Mal som možnosť popočúvať aj ďalšiu z "vlajkových lodí" firmy PEAVEY hlavu PENTA. Neskutočne vriabilné a dobré ale má to pre live hru nednu podstatnú nevýhodu. Je to Single kanál. :oops:
Inak PENTA by si zaslúžila samostatnú tému. Je to vec.

Tá PENTA by aj mňa zaujimala. Ak máš nejake osobné skúsenosti a infošky hoď to do novej temy, sem to nepatrí. :?
Girarista rocker

Poslať 14 Jún 2007, 16:05
inventár
inventár

klocek píše:
GM_viktor píše:
marshall hlava, slashov signature model...pouzivam ju uz iba zbezne, dal som sa na iny styl., proste - marshall je marshall

no ved tu marshall hlavu mam vyslovne na styl kam je marshall treba, inak by som ju neskladoval...paci sa mi zvuk marshallu, ale do kapely v ktorej hram by moc zvukovo nesadol, tak cakam ze najdem nejaky projekt kde ju vytiahnem a budem hrat natom non-stop 8)

Poslať 20 Jún 2007, 15:57
inventár
inventár

zachvilu asi bude custom flying V
ked sa vsetko podari ako sa ma...
som zatazeny na Vcka a custom shop, tak uvidite ten matros...specificke poziadavky, ale amlo by to byt fasa 8)

Poslať 21 Jún 2007, 16:02
styrioci Obrázok užívateľa
ADMIN

GM_viktor píše:
zachvilu asi bude custom flying V
ked sa vsetko podari ako sa ma...
som zatazeny na Vcka a custom shop, tak uvidite ten matros...specificke poziadavky, ale amlo by to byt fasa 8)

nenapinaj a povedz co to bude za hracku :wink:
Obrázok

Poslať 22 Jún 2007, 14:25
inventár
inventár

nechcem este prezradzat, lebo je nato malo casu, vyrobca odchadza do zahranicia a neviwem ci mi ju stihne zatial spravit...
ked sa s nim dohodnem ze ju do mesiaca dokonci tak to zverejnim :P :wink:

Poslať 27 Jún 2007, 00:01
marianguitar Obrázok užívateľa
V.I.P.
V.I.P.

Obrázky: 327

No dneska tu mal Viktor "taku vybavu" od spamera s nickom: kenncierley jak slak. Chvilku ma ta vybava(co tu propagoval) aj zabavila ale potom som to rychlo riesil. ide o nasu povest. Ale hoci to bol amik, nazov a prispevok bol trefny. 8) :shock:
Naposledy upravil marianguitar dňa 27 Jún 2007, 00:08, celkovo upravené 1

Poslať 27 Jún 2007, 00:06
ArEs Obrázok užívateľa
stály inventár
stály inventár

Poslať 27 Jún 2007, 08:25
inventár
inventár

skoda ze som to nevidel :P
mal by som zas o nieco "lepsi" arzenal 8)

Poslať 08 Júl 2007, 01:50
inventár
inventár

moje fesandy
Obrázok

Poslať 09 Júl 2007, 11:06
LP_drummer Obrázok užívateľa
inventár
inventár

no pekne trio...len keby si ich za kazdou pesnickou v skusobni nestriedal :lol: ale my ostatni aspon mozme ist na jednu...precistit pluca :P
DRUMS : SONOR 3005 AUTUMN HIGH GLOSS FUSION 2 SET
HEADS : REMO EMPEROR WEATHERKING (ALL TOMS) , EVANS EMAD CLEAR (BASS DRUM) , EVANS ST (SNARE DRUM)
PEDAL : SONOR DP 492 S DOUBLE BASS DRUM PEDAL
HI-HAT : SABIAN B8 14" , CRASH : ZILDJIAN A CUSTOM MEDIUM 18" , SPLASH : STAGG MYRA 8" , RIDE : ISTANBUL MEHMET SULTAN 20" , CHINA : STAGG LION 18"
STICKS : GOODWOOD 7A & CSIBI STICKS 4

Poslať 09 Júl 2007, 16:24
inventár
inventár

hovorim, ked sa zacnu hrat vlastne veci budem mat maximalne dve, aj to jedno ako backup...len ked hras covery potrebuje rozne zvuky, preto treba striedat :P

Ďalší

Späť na Vaša výbava